Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
15.04.2026 — 16:00
Maniema Union
Elo: 1589λ (Beklenen Gol): 1.02
VS
Başlamadı
FC Mk de Kinshasa
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 0.49
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Maniema Union - FC Mk de Kinshasa mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 0.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Maniema Union %47.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %19.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %36.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Maniema Union xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Mk de Kinshasa xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.1
X (Beraberlik)
%36.2
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %52.9
Çifte Şans 12: %63.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %77.2
0.5 Alt: %22.8
1.5 Üst: %45.6
1.5 Alt: %54.4
2.5 Üst: %19.5
2.5 Alt: %80.5
3.5 Üst: %6.8
3.5 Alt: %93.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.8
KG Yok
%74.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%22.8
1-0
%21.6
1-1
%11.9
2-0
%11.5
0-1
%10.0
2-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6
İY X: %56.6
İY 2: %12.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %49.1
İY 0.5 Alt: %50.9
İY 1.5 Üst: %15.4
İY 1.5 Alt: %84.6
İY 2.5 Üst: %3.2
İY 2.5 Alt: %96.8
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
2.78
=
Toplam
6.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.1
8.5 Alt: %73.9
9.5 Üst: %16.2
9.5 Alt: %83.8
10.5 Üst: %9.3
10.5 Alt: %90.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.18 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.28)
İY 4.5 Üst: %21.7
İY 4.5 Alt: %78.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.6 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %23.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.5
Ev: 10.3 • Dep: 6.2
İsabetli Şut
5.8
Ev: 3.7 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %11.0
21.5 Alt: %89.0
23.5 Şut Üst: %4.8
23.5 Alt: %95.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %22.6
7.5 Alt: %77.4
8.5 İsabetli Üst: %13.0
8.5 Alt: %87.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiManiema Union
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Mk de Kinshasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Maniema Union (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Mk de Kinshasa (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.19
%45.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.84
%54.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.18 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -1.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -1.00 | @3.74 | %26.7 | %27.8 | @1.36 | %73.3 |
| -0.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.12 | %47.1 | %0.0 | @1.89 | %52.9 |
| -0.25 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| 0.0 | @1.36 | %73.8 | %36.2 | @3.82 | %26.2 |
| +0.25 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.90 | %20.4 |
| +0.50 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.98 | %16.7 |
| +0.75 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.15 | %10.9 |
| +1.00 | @1.04 | %95.7 | %13.0 | @23.36 | %4.3 |
| +1.25 | @1.04 | %96.0 | %0.0 | @25.11 | %4.0 |
| +1.50 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.85 | %3.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +2.00 | @3.79 | %26.4 | %26.1 | @1.36 | %73.6 |
| +2.25 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| +2.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| +2.75 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| +3.00 | @12.99 | %7.7 | %12.8 | @1.08 | %92.3 |
| +3.25 | @13.94 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| +3.50 | @14.89 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 22.8% | 10.0% | 2.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 21.6% | 11.9% | 2.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.5% | 5.7% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Maniema Union — Son 5 Maç
G
vs FC Renaissance (D)
0 - 5
B
vs Bukavu Dawa (D)
0 - 0
B
vs Anges Verts (D)
0 - 0
B
vs FC Renaissance (D)
1 - 1
FC Mk de Kinshasa — Son 5 Maç
G
vs Rangers (D)
0 - 1
M
vs Céleste (D)
1 - 0
B
vs Bukavu Dawa (D)
1 - 1
G
vs FC Renaissance (E)
1 - 0
M
vs Dauphins Noirs (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.