Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İtalya
Campionato Primavera - 2 •
09.05.2026 — 16:00
Salernitana U19
Elo: 1361λ (Beklenen Gol): 1.56
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Avellino U19
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 2.38
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Salernitana U19 - Avellino U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 2.38 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Avellino U19 %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salernitana U19 xG
1.95
Dengeli
Avellino U19 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.2
X (Beraberlik)
%20.5
2 (Deplasman)
%55.3
Çifte Şans 1X: %44.7
Çifte Şans X2: %75.8
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9
1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.3
2.5 Alt: %24.8
3.5 Üst: %55.4
3.5 Alt: %44.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.2
KG Yok
%27.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.6
1-1
%7.8
1-3
%6.8
2-2
%6.7
2-1
%5.6
0-2
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.8
İY X: %34.5
İY 2: %42.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %53.6
İY 1.5 Alt: %46.4
İY 2.5 Üst: %25.8
İY 2.5 Alt: %74.2
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.22
+
Dep
6.84
=
Toplam
12.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.9
8.5 Alt: %15.1
9.5 Üst: %76.2
9.5 Alt: %23.8
10.5 Üst: %65.9
10.5 Alt: %34.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.55 Korner (Ev: 2.4, Dep: 3.15)
İY 4.5 Üst: %65.0
İY 4.5 Alt: %35.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %27.0 |
Eşit: %10.5 |
Dep: %62.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 13.6 • Dep: 17.7
İsabetli Şut
10.9
Ev: 4.8 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.4
23.5 Şut Üst: %92.3
23.5 Alt: %7.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.0
7.5 Alt: %15.0
8.5 İsabetli Üst: %75.9
8.5 Alt: %24.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSalernitana U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Avellino U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Salernitana U19 (+0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Avellino U19 (-0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.92 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
| -1.25 | @8.33 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.0 |
| -1.00 | @7.73 | %12.9 | %13.4 | @1.15 | %87.1 |
| -0.75 | @5.21 | %19.2 | %0.0 | @1.24 | %80.8 |
| -0.50 | @4.06 | %24.6 | %0.0 | @1.33 | %75.4 |
| -0.25 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.5 |
| 0.0 | @3.20 | %31.3 | %21.3 | @1.46 | %68.7 |
| +0.25 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +0.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +0.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +1.00 | @1.73 | %58.0 | %20.8 | @2.38 | %42.0 |
| +1.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +1.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.7 | %0.0 | @9.72 | %10.3 |
| +2.00 | @1.13 | %88.7 | %16.3 | @8.86 | %11.3 |
| +2.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.22 | %19.2 |
| +2.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| +2.75 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +3.00 | @1.48 | %67.6 | %20.7 | @3.08 | %32.4 |
| +3.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +3.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 4.3% | 5.7% | 4.6% | 2.7% | 1.3% |
| 1 Gol | 2.6% | 8.1% | 9.0% | 7.1% | 4.2% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.5% | 5.9% | 7.0% | 5.5% | 3.3% | 1.6% |
| 3 Gol | 1.3% | 3.0% | 3.6% | 2.9% | 1.7% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.2% | 1.4% | 1.1% | 0.7% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Salernitana U19 — Son 5 Maç
M
vs Bari U19 (D)
3 - 2
B
vs Cosenza U19 (E)
2 - 2
M
vs Empoli U19 (E)
0 - 4
B
vs Ternana U19 (E)
2 - 2
B
vs Avellino U19 (D)
2 - 2
Avellino U19 — Son 5 Maç
B
vs Salernitana U19 (E)
2 - 2
G
vs Salernitana U19 (E)
4 - 2
B
vs Salernitana U19 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Campionato Primavera - 2 | Avellino U19 | 2 - 2 | Salernitana U19 |
| 22.02.2025 | Campionato Primavera - 2 | Avellino U19 | 4 - 2 | Salernitana U19 |
| 21.12.2024 | Campionato Primavera - 2 | Salernitana U19 | 2 - 2 | Avellino U19 |