İtalya
Campionato Primavera - 2 •
09.05.2026 — 16:00
Salernitana U19
Elo: 1359λ (Beklenen Gol): 1.47
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Avellino U19
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 2.41
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Salernitana U19 - Avellino U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 2.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Avellino U19 %57.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salernitana U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Avellino U19 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.1
X (Beraberlik)
%20.2
2 (Deplasman)
%57.7
Çifte Şans 1X: %42.3
Çifte Şans X2: %77.9
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.5
1.5 Alt: %9.5
2.5 Üst: %74.4
2.5 Alt: %25.6
3.5 Üst: %54.3
3.5 Alt: %45.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.7
KG Yok
%29.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.8
1-1
%7.9
1-3
%7.1
2-2
%6.5
0-2
%6.0
2-1
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4
İY X: %34.5
İY 2: %44.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.5
İY 0.5 Alt: %18.5
İY 1.5 Üst: %52.8
İY 1.5 Alt: %47.2
İY 2.5 Üst: %25.1
İY 2.5 Alt: %74.9
İY 3.5 Üst: %9.5
İY 3.5 Alt: %90.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.04
+
Dep
6.9
=
Toplam
11.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.1
8.5 Alt: %15.9
9.5 Üst: %75.3
9.5 Alt: %24.8
10.5 Üst: %64.7
10.5 Alt: %35.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.49 Korner (Ev: 2.32, Dep: 3.17)
İY 4.5 Üst: %64.2
İY 4.5 Alt: %35.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.6 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %65.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.9
Ev: 13 • Dep: 17.9
İsabetli Şut
10.8
Ev: 4.6 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.1
21.5 Alt: %3.9
23.5 Şut Üst: %91.4
23.5 Alt: %8.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.1
7.5 Alt: %15.9
8.5 İsabetli Üst: %74.7
8.5 Alt: %25.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSalernitana U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Avellino U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Salernitana U19 (+0.75)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Avellino U19 (-0.75)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.05 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.25 | @9.42 | %10.6 | %0.0 | @1.12 | %89.4 |
| -1.00 | @8.78 | %11.4 | %12.7 | @1.13 | %88.6 |
| -0.75 | @5.75 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -0.50 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.25 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| 0.0 | @3.49 | %28.6 | %21.0 | @1.40 | %71.4 |
| +0.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| +0.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +0.75 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +1.00 | @1.81 | %55.3 | %21.1 | @2.24 | %44.7 |
| +1.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +1.50 | @1.55 | %64.7 | %0.0 | @2.83 | %35.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.2 | %0.0 | @9.24 | %10.8 |
| +2.00 | @1.14 | %88.1 | %16.8 | @8.39 | %11.9 |
| +2.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +2.50 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +2.75 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +3.00 | @1.51 | %66.3 | %20.9 | @2.96 | %33.7 |
| +3.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +3.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 4.6% | 6.2% | 5.0% | 3.0% | 1.5% |
| 1 Gol | 2.6% | 8.2% | 9.2% | 7.4% | 4.4% | 2.1% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.6% | 6.8% | 5.4% | 3.3% | 1.6% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.8% | 3.3% | 2.7% | 1.6% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.2% | 1.0% | 0.6% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Salernitana U19 — Son 5 Maç
M
vs Bari U19 (D)
3 - 2
B
vs Cosenza U19 (E)
2 - 2
M
vs Empoli U19 (E)
0 - 4
B
vs Avellino U19 (D)
2 - 2
G
vs Cosenza U19 (D)
0 - 1
Avellino U19 — Son 5 Maç
B
vs Salernitana U19 (E)
2 - 2
G
vs Salernitana U19 (E)
4 - 2
B
vs Salernitana U19 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Campionato Primavera - 2 | Avellino U19 | 2 - 2 | Salernitana U19 |
| 22.02.2025 | Campionato Primavera - 2 | Avellino U19 | 4 - 2 | Salernitana U19 |
| 21.12.2024 | Campionato Primavera - 2 | Salernitana U19 | 2 - 2 | Avellino U19 |