Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
Tasmania NPL •
20.06.2026 — 07:30
South East Utd.
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 0.78
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Glenorchy Knights
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 5.23
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
South East Utd. - Glenorchy Knights mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 5.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Glenorchy Knights %95.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %3.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
South East Utd. xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Glenorchy Knights xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%1.3
X (Beraberlik)
%3.3
2 (Deplasman)
%95.4
Çifte Şans 1X: %4.6
Çifte Şans X2: %98.7
Çifte Şans 12: %96.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.4
0.5 Alt: %0.6
1.5 Üst: %98.2
1.5 Alt: %1.8
2.5 Üst: %93.3
2.5 Alt: %6.7
3.5 Üst: %83.6
3.5 Alt: %16.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.8
KG Yok
%46.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-5
%8.8
0-4
%8.4
0-6
%7.6
1-5
%6.8
1-4
%6.5
0-3
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %4.0
İY X: %15.7
İY 2: %80.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.2
İY 0.5 Alt: %7.8
İY 1.5 Üst: %73.2
İY 1.5 Alt: %26.8
İY 2.5 Üst: %45.9
İY 2.5 Alt: %54.2
İY 3.5 Üst: %21.6
İY 3.5 Alt: %78.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.64
+
Dep
9
=
Toplam
12.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.3
8.5 Alt: %11.7
9.5 Üst: %80.9
9.5 Alt: %19.1
10.5 Üst: %71.7
10.5 Alt: %28.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.82 Korner (Ev: 1.68, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %69.0
İY 4.5 Alt: %31.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %4.6 |
Eşit: %3.7 |
Dep: %91.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.8
Ev: 8.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.1
Ev: 3.1 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.8
21.5 Alt: %8.2
23.5 Şut Üst: %83.8
23.5 Alt: %16.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.5
7.5 Alt: %13.5
8.5 İsabetli Üst: %77.9
8.5 Alt: %22.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSouth East Utd.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Glenorchy Knights
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
South East Utd. (+2.00)
@4.45
%22.5 İhtimal
İade (Push): %18.9
Glenorchy Knights (-2.00)
@1.29
%77.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.52
%66.0 İhtimal
İade (Push): %23.2
+4.00 Gol Alt
@2.94
%34.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @195.96 | %0.5 | %0.0 | @1.01 | %99.5 |
| -1.25 | @194.47 | %0.5 | %0.0 | @1.01 | %99.5 |
| -1.00 | @192.98 | %0.5 | %1.5 | @1.01 | %99.5 |
| -0.75 | @78.14 | %1.3 | %0.0 | @1.01 | %98.7 |
| -0.50 | @49.27 | %2.0 | %0.0 | @1.02 | %98.0 |
| -0.25 | @47.98 | %2.1 | %0.0 | @1.02 | %97.9 |
| 0.0 | @46.70 | %2.1 | %5.2 | @1.02 | %97.9 |
| +0.25 | @20.99 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
| +0.50 | @13.79 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| +0.75 | @13.04 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| +1.00 | @12.28 | %8.1 | %11.0 | @1.09 | %91.9 |
| +1.25 | @7.42 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| +1.50 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.56 | %3.0 |
| +2.00 | @1.03 | %96.9 | %7.8 | @32.19 | %3.1 |
| +2.25 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.16 | %7.1 |
| +2.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.34 | %10.7 |
| +2.75 | @1.13 | %88.4 | %0.0 | @8.62 | %11.6 |
| +3.00 | @1.14 | %87.3 | %15.4 | @7.90 | %12.7 |
| +3.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.01 | %20.0 |
| +3.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.6% | 2.1% | 5.8% | 10.2% | 13.3% | 14.0% |
| 1 Gol | 0.2% | 1.9% | 4.5% | 7.9% | 10.4% | 10.8% |
| 2 Gol | 0.1% | 0.7% | 1.8% | 3.1% | 4.0% | 4.2% |
| 3 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.5% | 0.8% | 1.0% | 1.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
South East Utd. — Son 5 Maç
M
vs Kingborough Lions (E)
0 - 9
M
vs Clarence Zebras (D)
2 - 1
G
vs Ulverstone (E)
2 - 0
M
vs Riverside (D)
5 - 0
M
vs Glenorchy Knights (D)
3 - 1
Glenorchy Knights — Son 5 Maç
B
vs Riverside (E)
1 - 1
M
vs Launceston City (E)
1 - 2
G
vs Launceston United (D)
0 - 4
G
vs South East Utd. (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Tasmania NPL | Glenorchy Knights | 3 - 1 | South East Utd. |