Maç Listesine Dön
Macaristan NB II • 14.03.2026 — 17:00

Tiszakecske FC

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.28
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Fehérvár FC

Elo: 1459
λ (Beklenen Gol): 2.37
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Tiszakecske FC - Fehérvár FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 2.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fehérvár FC %60.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tiszakecske FC xG 1.60
Dengeli
Fehérvár FC xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %19.0
X (Beraberlik) %20.2
2 (Deplasman) %60.9

Çifte Şans 1X: %39.2
Çifte Şans X2: %81.0
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5 1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.5 2.5 Alt: %29.5
3.5 Üst: %49.5 3.5 Alt: %50.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.1
KG Yok %33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.4
1-1
%8.5
1-3
%7.4
0-2
%7.3
2-2
%6.0
0-3
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.9 İY X: %35.2 İY 2: %45.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.7 İY 0.5 Alt: %20.4
İY 1.5 Üst: %49.5 İY 1.5 Alt: %50.5
İY 2.5 Üst: %22.4 İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.0 İY 3.5 Alt: %92.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.66
+
Dep 6.81
=
Toplam 11.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.7 8.5 Alt: %19.3
9.5 Üst: %70.8 9.5 Alt: %29.2
10.5 Üst: %59.5 10.5 Alt: %40.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.28 Korner (Ev: 2.14, Dep: 3.13)
İY 4.5 Üst: %60.7 İY 4.5 Alt: %39.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %21.6 | Eşit: %9.8 | Dep: %68.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 11.9 • Dep: 17.6
İsabetli Şut 10.3
Ev: 4.2 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6 21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.8 23.5 Alt: %13.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.3 7.5 Alt: %19.7
8.5 İsabetli Üst: %69.7 8.5 Alt: %30.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tiszakecske FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fehérvár FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tiszakecske FC (+1.00)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %21.8
Fehérvár FC (-1.00)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @12.58 %8.0 %0.0 @1.09 %92.1
-1.25 @11.85 %8.4 %0.0 @1.09 %91.6
-1.00 @11.13 %9.0 %11.5 @1.10 %91.0
-0.75 @6.87 %14.6 %0.0 @1.17 %85.4
-0.50 @5.13 %19.5 %0.0 @1.24 %80.5
-0.25 @4.60 %21.8 %0.0 @1.28 %78.3
0.0 @4.06 %24.6 %20.9 @1.33 %75.4
+0.25 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
+0.50 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
+0.75 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
+1.00 Ana Hat @1.94 %51.6 %21.8 @2.07 %48.4
+1.25 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+1.50 @1.61 %62.2 %0.0 @2.64 %37.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.60 %13.2
+2.00 @1.17 %85.4 %18.6 @6.83 %14.7
+2.25 @1.31 %76.6 %0.0 @4.28 %23.4
+2.50 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+2.75 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.3
+3.00 @1.64 %61.0 %21.9 @2.56 %39.0
+3.25 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
+3.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 5.8% 7.6% 6.0% 3.5% 1.7%
1 Gol 2.8% 8.8% 9.7% 7.6% 4.5% 2.1%
2 Gol 2.2% 5.3% 6.2% 4.9% 2.9% 1.4%
3 Gol 0.9% 2.2% 2.7% 2.1% 1.2% 0.6%
4 Gol 0.3% 0.7% 0.9% 0.7% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0%
Tiszakecske FC — Son 5 Maç
M vs Fehérvár FC (D)
5 - 0
Fehérvár FC — Son 5 Maç
M vs Soroksar (D)
3 - 1
G vs Tiszakecske FC (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
21.09.2025 NB II Fehérvár FC 5 - 0 Tiszakecske FC