Maç Listesine Dön
Latvia 1. Liga • 29.03.2026 — 15:00

Rīgas FS II

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.52
1 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Valmiera / BSS

Elo: 1564
λ (Beklenen Gol): 1.22
Model Güven Derecesi:
%40
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rīgas FS II - Valmiera / BSS mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.22 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rīgas FS II %43.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rīgas FS II xG 1.91
Dengeli
Valmiera / BSS xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.3
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %29.6

Çifte Şans 1X: %70.4
Çifte Şans X2: %56.7
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6 0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.8 1.5 Alt: %23.2
2.5 Üst: %51.7 2.5 Alt: %48.3
3.5 Üst: %29.6 3.5 Alt: %70.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.0
KG Yok %44.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
2-1
%9.1
1-0
%8.9
2-0
%7.5
0-0
%7.3
1-2
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.8 İY X: %42.8 İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.1 İY 0.5 Alt: %30.0
İY 1.5 Üst: %35.7 İY 1.5 Alt: %64.3
İY 2.5 Üst: %12.7 İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.6 İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.14
+
Dep 4.35
=
Toplam 9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7 8.5 Alt: %39.3
9.5 Üst: %47.7 9.5 Alt: %52.3
10.5 Üst: %35.3 10.5 Alt: %64.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 2.37, Dep: 2)
İY 4.5 Üst: %44.2 İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.7 | Eşit: %12.7 | Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24
Ev: 13.3 • Dep: 10.6
İsabetli Şut 8.4
Ev: 4.7 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.3 21.5 Alt: %31.7
23.5 Şut Üst: %52.4 23.5 Alt: %47.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.9 7.5 Alt: %40.1
8.5 İsabetli Üst: %46.1 8.5 Alt: %53.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rīgas FS II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Valmiera / BSS
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rīgas FS II (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Valmiera / BSS (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.61 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
-1.25 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-1.00 @3.62 %27.6 %21.4 @1.38 %72.4
-0.75 @2.75 %36.3 %0.0 @1.57 %63.7
-0.50 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
-0.25 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
0.0 @1.69 %59.3 %27.2 @2.46 %40.7
+0.25 @1.52 %65.7 %0.0 @2.91 %34.3
+0.50 @1.42 %70.4 %0.0 @3.37 %29.6
+0.75 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+1.00 @1.18 %84.8 %17.0 @6.57 %15.2
+1.25 @1.16 %86.2 %0.0 @7.25 %13.8
+1.50 @1.14 %87.4 %0.0 @7.92 %12.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.36 %73.3 %0.0 @3.74 %26.7
+2.00 @1.45 %68.8 %25.3 @3.20 %31.3
+2.25 @1.70 %58.8 %0.0 @2.43 %41.2
+2.50 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
+2.75 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
+3.00 @2.67 %37.4 %22.3 @1.60 %62.6
+3.25 @3.05 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
+3.50 @3.44 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.4% 7.0% 4.8% 2.0% 0.6% 0.1%
1 Gol 9.0% 12.9% 7.4% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.5% 9.2% 5.6% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.8% 4.6% 2.8% 1.2% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.8% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Rīgas FS II — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Valmiera / BSS — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.