Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Norveç
2. Division - Group 2 •
06.04.2026 — 16:30
Junkeren
Elo: 1534λ (Beklenen Gol): 1.88
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Tromsdalen Uil
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 1.51
Model Güven Derecesi:
%80
Junkeren - Tromsdalen Uil mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Junkeren %45.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Junkeren xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tromsdalen Uil xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.8
X (Beraberlik)
%23.7
2 (Deplasman)
%30.5
Çifte Şans 1X: %69.5
Çifte Şans X2: %54.2
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0
1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.0
2.5 Alt: %34.0
3.5 Üst: %44.1
3.5 Alt: %55.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.9
KG Yok
%33.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%9.0
1-2
%7.2
2-2
%6.8
2-0
%5.9
3-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8
İY X: %38.1
İY 2: %26.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.3
İY 0.5 Alt: %22.7
İY 1.5 Üst: %46.0
İY 1.5 Alt: %54.0
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.7
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.87
+
Dep
4.97
=
Toplam
10.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.4
8.5 Alt: %24.6
9.5 Üst: %64.3
9.5 Alt: %35.8
10.5 Üst: %52.2
10.5 Alt: %47.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %55.8
İY 4.5 Alt: %44.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.7 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28
Ev: 15.5 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.5 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.3
21.5 Alt: %10.8
23.5 Şut Üst: %79.8
23.5 Alt: %20.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.9
7.5 Alt: %24.1
8.5 İsabetli Üst: %64.2
8.5 Alt: %35.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJunkeren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tromsdalen Uil
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Junkeren (-0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tromsdalen Uil (+0.25)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| -1.25 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -1.00 | @3.19 | %31.4 | %20.4 | @1.46 | %68.6 |
| -0.75 | @2.55 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| -0.50 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| 0.0 | @1.67 | %59.8 | %24.1 | @2.48 | %40.3 |
| +0.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +0.50 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.27 | %30.5 |
| +0.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +1.00 | @1.21 | %82.9 | %16.2 | @5.85 | %17.1 |
| +1.25 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.41 | %15.6 |
| +1.50 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @6.98 | %14.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.30 | %15.9 |
| +2.00 | @1.22 | %82.1 | %20.4 | @5.59 | %17.9 |
| +2.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
| +2.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.75 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.57 | %39.0 |
| +3.00 | @1.80 | %55.5 | %22.3 | @2.24 | %44.5 |
| +3.25 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.5 |
| +3.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 4.4% | 3.9% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.7% | 10.4% | 7.3% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 9.1% | 6.9% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.8% | 5.7% | 4.3% | 2.2% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.8% | 2.7% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Junkeren — Son 5 Maç
G
vs Rana (E)
3 - 1
M
vs Tromsdalen Uil (E)
2 - 3
M
vs Ull/Kisa (D)
5 - 1
M
vs Tromsdalen Uil (D)
4 - 2
G
vs Ull/Kisa (E)
3 - 0
Tromsdalen Uil — Son 5 Maç
G
vs Skeid (E)
4 - 3
G
vs Junkeren (D)
2 - 3
G
vs Junkeren (E)
4 - 2
B
vs Skeid (D)
2 - 2
M
vs Skeid (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.08.2024 | 2. Division - Group 2 | Junkeren | 2 - 3 | Tromsdalen Uil |
| 21.07.2024 | 2. Division - Group 2 | Tromsdalen Uil | 4 - 2 | Junkeren |
| 02.09.2023 | 2. Division - Group 2 | Tromsdalen Uil | 4 - 0 | Junkeren |
| 14.05.2023 | 2. Division - Group 2 | Junkeren | 1 - 2 | Tromsdalen Uil |
| 19.03.2023 | Friendlies Clubs | Junkeren | 0 - 2 | Tromsdalen Uil |