Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
23.05.2026 — 14:00
Rot-Weiß Erfurt U19
Elo: 1382λ (Beklenen Gol): 0.85
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chemnitzer FC U19
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 2.46
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Rot-Weiß Erfurt U19 - Chemnitzer FC U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 2.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chemnitzer FC U19 %72.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rot-Weiß Erfurt U19 xG
1.20
Dengeli
Chemnitzer FC U19 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%10.3
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%72.3
Çifte Şans 1X: %27.7
Çifte Şans X2: %89.7
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %84.8
1.5 Alt: %15.2
2.5 Üst: %64.2
2.5 Alt: %35.8
3.5 Üst: %42.1
3.5 Alt: %57.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.7
KG Yok
%47.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%11.1
1-2
%9.4
0-3
%9.1
0-1
%8.5
1-1
%8.2
1-3
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.0
İY X: %34.7
İY 2: %53.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.6
İY 0.5 Alt: %23.4
İY 1.5 Üst: %44.3
İY 1.5 Alt: %55.8
İY 2.5 Üst: %18.4
İY 2.5 Alt: %81.6
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.78
+
Dep
7.02
=
Toplam
10.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.0
8.5 Alt: %25.0
9.5 Üst: %63.7
9.5 Alt: %36.3
10.5 Üst: %51.6
10.5 Alt: %48.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 1.74, Dep: 3.23)
İY 4.5 Üst: %55.4
İY 4.5 Alt: %44.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.4 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %79.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.4
Ev: 9.2 • Dep: 18.2
İsabetli Şut
9.5
Ev: 3.3 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.4
21.5 Alt: %12.6
23.5 Şut Üst: %77.0
23.5 Alt: %23.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4
7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.1
8.5 Alt: %38.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRot-Weiß Erfurt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chemnitzer FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rot-Weiß Erfurt U19 (+1.50)
@1.94
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chemnitzer FC U19 (-1.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %23.0
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @29.99 | %3.3 | %0.0 | @1.03 | %96.7 |
| -1.25 | @28.89 | %3.5 | %0.0 | @1.04 | %96.5 |
| -1.00 | @27.79 | %3.6 | %7.4 | @1.04 | %96.4 |
| -0.75 | @13.74 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -0.50 | @9.35 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| -0.25 | @8.51 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| 0.0 | @7.66 | %13.1 | %18.1 | @1.15 | %86.9 |
| +0.25 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +0.50 | @3.47 | %28.8 | %0.0 | @1.41 | %71.2 |
| +0.75 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +1.00 | @2.69 | %37.2 | %22.6 | @1.59 | %62.8 |
| +1.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +1.50 Ana Hat | @1.94 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.97 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +2.75 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %23.0 | @2.07 | %48.4 |
| +3.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| +3.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 8.8% | 11.6% | 9.5% | 5.8% | 2.9% |
| 1 Gol | 2.6% | 8.5% | 9.8% | 8.0% | 4.9% | 2.4% |
| 2 Gol | 1.4% | 3.3% | 4.1% | 3.4% | 2.1% | 1.0% |
| 3 Gol | 0.4% | 0.9% | 1.2% | 1.0% | 0.6% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Rot-Weiß Erfurt U19 — Son 5 Maç
M
vs SC Borea Dresden U19 (E)
0 - 1
M
vs Chemnitzer FC U19 (D)
5 - 0
Chemnitzer FC U19 — Son 5 Maç
B
vs SC Borea Dresden U19 (E)
2 - 2
G
vs Rot-Weiß Erfurt U19 (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | U19 Bundesliga | Chemnitzer FC U19 | 5 - 0 | Rot-Weiß Erfurt U19 |