Germany
U19 Bundesliga •
23.05.2026 — 14:00
Rot-Weiß Erfurt U19
Elo: 1391λ (Beklenen Gol): 0.90
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Chemnitzer FC U19
Elo: 1438λ (Beklenen Gol): 3.37
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Rot-Weiß Erfurt U19 - Chemnitzer FC U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.90, Dep: 3.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chemnitzer FC U19 %83.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rot-Weiß Erfurt U19 xG
1.24
Dengeli
Chemnitzer FC U19 xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.0
X (Beraberlik)
%10.9
2 (Deplasman)
%83.2
Çifte Şans 1X: %16.8
Çifte Şans X2: %94.1
Çifte Şans 12: %89.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.9
1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.7
2.5 Alt: %20.3
3.5 Üst: %61.4
3.5 Alt: %38.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.5
KG Yok
%42.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%9.0
1-3
%8.1
0-2
%8.0
0-4
%7.6
1-2
%7.2
1-4
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.1
İY X: %27.0
İY 2: %63.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4
İY 0.5 Alt: %15.7
İY 1.5 Üst: %57.0
İY 1.5 Alt: %43.0
İY 2.5 Üst: %28.8
İY 2.5 Alt: %71.2
İY 3.5 Üst: %11.1
İY 3.5 Alt: %88.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.89
+
Dep
8.96
=
Toplam
12.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.3
8.5 Alt: %10.7
9.5 Üst: %82.4
9.5 Alt: %17.6
10.5 Üst: %73.5
10.5 Alt: %26.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.91 Korner (Ev: 1.79, Dep: 4.12)
İY 4.5 Üst: %70.3
İY 4.5 Alt: %29.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %5.6 |
Eşit: %4.2 |
Dep: %90.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.5
Ev: 9.5 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.4
Ev: 3.4 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.6
21.5 Alt: %6.4
23.5 Şut Üst: %86.8
23.5 Alt: %13.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.0
7.5 Alt: %12.0
8.5 İsabetli Üst: %80.0
8.5 Alt: %20.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRot-Weiß Erfurt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chemnitzer FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rot-Weiß Erfurt U19 (+2.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %22.5
Chemnitzer FC U19 (-2.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @48.68 | %2.1 | %0.0 | @1.02 | %98.0 |
| -1.25 | @47.55 | %2.1 | %0.0 | @1.02 | %97.9 |
| -1.00 | @46.41 | %2.2 | %4.7 | @1.02 | %97.9 |
| -0.75 | @22.25 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -0.50 | @14.87 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| -0.25 | @13.95 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| 0.0 | @13.04 | %7.7 | %12.4 | @1.08 | %92.3 |
| +0.25 | @7.27 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| +0.50 | @5.24 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| +0.75 | @4.76 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| +1.00 | @4.27 | %23.4 | %18.5 | @1.31 | %76.6 |
| +1.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +1.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.3 | %0.0 | @11.42 | %8.8 |
| +2.00 | @1.11 | %90.5 | %15.0 | @10.50 | %9.5 |
| +2.25 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.93 | %16.9 |
| +2.50 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +2.75 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +3.00 | @1.41 | %70.9 | %20.8 | @3.43 | %29.1 |
| +3.25 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
| +3.50 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 5.0% | 9.1% | 10.2% | 8.6% | 5.8% |
| 1 Gol | 1.1% | 5.2% | 8.2% | 9.2% | 7.7% | 5.2% |
| 2 Gol | 0.6% | 2.2% | 3.7% | 4.1% | 3.5% | 2.3% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.7% | 1.1% | 1.2% | 1.0% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Rot-Weiß Erfurt U19 — Son 5 Maç
M
vs Chemnitzer FC U19 (D)
5 - 0
Chemnitzer FC U19 — Son 5 Maç
G
vs Rot-Weiß Erfurt U19 (E)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.03.2026 | U19 Bundesliga | Chemnitzer FC U19 | 5 - 0 | Rot-Weiß Erfurt U19 |