Maç Listesine Dön
Austria Queensland NPL • 02.06.2026 — 12:30

WDSC Wolves

Elo: 1480
λ (Beklenen Gol): 1.67
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Brisbane Roar II

Elo: 1413
λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
WDSC Wolves - Brisbane Roar II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.67, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre WDSC Wolves %46.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
WDSC Wolves xG 1.95
Dengeli
Brisbane Roar II xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.3
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %27.9

Çifte Şans 1X: %72.1
Çifte Şans X2: %53.7
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.7 1.5 Alt: %20.4
2.5 Üst: %55.8 2.5 Alt: %44.2
3.5 Üst: %33.4 3.5 Alt: %66.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.7
KG Yok %41.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.1
2-1
%9.4
1-0
%8.2
2-0
%7.5
1-2
%7.1
0-0
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1 İY X: %41.3 İY 2: %23.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2 İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.5 İY 1.5 Alt: %61.5
İY 2.5 Üst: %14.5 İY 2.5 Alt: %85.5
İY 3.5 Üst: %4.3 İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.44
+
Dep 4.41
=
Toplam 9.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %64.9 8.5 Alt: %35.1
9.5 Üst: %52.2 9.5 Alt: %47.8
10.5 Üst: %39.7 10.5 Alt: %60.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.53 Korner (Ev: 2.5, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %47.3 İY 4.5 Alt: %52.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.6 | Eşit: %12.3 | Dep: %31.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25
Ev: 14.2 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.1 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.4 21.5 Alt: %24.6
23.5 Şut Üst: %60.8 23.5 Alt: %39.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.7 7.5 Alt: %35.3
8.5 İsabetli Üst: %51.2 8.5 Alt: %48.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
WDSC Wolves
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Roar II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
WDSC Wolves (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Roar II (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.11 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
-1.25 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
-1.00 @3.22 %31.1 %21.7 @1.45 %68.9
-0.75 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
-0.50 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
-0.25 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
0.0 @1.61 %62.2 %26.0 @2.65 %37.8
+0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
+0.50 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %28.0
+0.75 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
+1.00 @1.17 %85.8 %16.0 @7.04 %14.2
+1.25 @1.15 %87.0 %0.0 @7.71 %13.0
+1.50 @1.14 %88.1 %0.0 @8.38 %11.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %76.7 %0.0 @4.28 %23.3
+2.00 @1.37 %73.0 %24.1 @3.70 %27.0
+2.25 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
+2.50 @1.81 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
+2.75 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
+3.00 @2.36 %42.4 %22.6 @1.74 %57.6
+3.25 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
+3.50 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 6.0% 4.3% 1.8% 0.6% 0.1%
1 Gol 8.2% 12.2% 7.1% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.6% 9.5% 5.9% 2.5% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.2% 5.3% 3.3% 1.4% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.8% 2.2% 1.4% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.7% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
WDSC Wolves — Son 5 Maç
B vs Peninsula Power (E)
2 - 2
B vs Peninsula Power (E)
1 - 1
G vs Peninsula Power (D)
1 - 4
M vs Peninsula Power (D)
5 - 0
G vs Peninsula Power (E)
2 - 1
Brisbane Roar II — Son 5 Maç
M vs Lions (E)
1 - 3
M vs Magic United (E)
0 - 1
M vs Rochedale Rovers (D)
1 - 0
M vs Gold Coast United (E)
1 - 2
M vs Brisbane City (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.