Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Ukrayna
Druha Liga •
01.05.2026 — 16:00
Skala 1911 Stryi
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.89
5 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Nyva Ternopil II
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Skala 1911 Stryi - Nyva Ternopil II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Skala 1911 Stryi %54.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Skala 1911 Stryi xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nyva Ternopil II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.9
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %45.2
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.7
1.5 Alt: %19.3
2.5 Üst: %57.4
2.5 Alt: %42.6
3.5 Üst: %35.0
3.5 Alt: %65.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.4
KG Yok
%42.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-1
%9.9
2-0
%9.0
1-0
%8.7
3-1
%6.2
0-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.6
İY X: %40.0
İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.1
İY 0.5 Alt: %27.0
İY 1.5 Üst: %39.6
İY 1.5 Alt: %60.4
İY 2.5 Üst: %15.2
İY 2.5 Alt: %84.9
İY 3.5 Üst: %4.6
İY 3.5 Alt: %95.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.87
+
Dep
4.09
=
Toplam
9.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.3
8.5 Alt: %33.7
9.5 Üst: %53.8
9.5 Alt: %46.3
10.5 Üst: %41.2
10.5 Alt: %58.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.58 Korner (Ev: 2.7, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %48.4
İY 4.5 Alt: %51.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.7 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %23.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.4
Ev: 15.5 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
8.9
Ev: 5.5 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.9
21.5 Alt: %22.1
23.5 Şut Üst: %63.9
23.5 Alt: %36.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.7
7.5 Alt: %33.3
8.5 İsabetli Üst: %53.4
8.5 Alt: %46.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSkala 1911 Stryi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nyva Ternopil II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Skala 1911 Stryi (-0.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nyva Ternopil II (+0.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.19 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -1.25 | @2.82 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| -1.00 | @2.46 | %40.7 | %23.0 | @1.69 | %59.3 |
| -0.75 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| -0.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| -0.25 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| 0.0 | @1.39 | %71.8 | %24.3 | @3.54 | %28.2 |
| +0.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +0.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +0.75 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.31 | %15.9 |
| +1.00 | @1.11 | %90.5 | %13.1 | @10.52 | %9.5 |
| +1.25 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.31 | %8.8 |
| +1.50 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.10 | %8.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.00 | @1.34 | %74.4 | %23.6 | @3.90 | %25.7 |
| +2.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +2.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.2 |
| +2.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +3.00 | @2.27 | %44.1 | %22.7 | @1.79 | %55.9 |
| +3.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +3.50 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 4.8% | 3.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.8% | 11.4% | 5.9% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 10.0% | 5.5% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.7% | 6.3% | 3.5% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.7% | 3.0% | 1.6% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Skala 1911 Stryi — Son 5 Maç
B
vs Vilkhivtsi (D)
1 - 1
B
vs Nyva Ternopil II (E)
1 - 1
G
vs Vilkhivtsi (E)
4 - 1
G
vs Nyva Ternopil II (D)
1 - 4
G
vs Vilkhivtsi (D)
0 - 5
Nyva Ternopil II — Son 5 Maç
B
vs Skala 1911 Stryi (D)
1 - 1
M
vs Skala 1911 Stryi (E)
1 - 4
G
vs Skala 1911 Stryi (D)
1 - 2
B
vs Skala 1911 Stryi (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Druha Liga | Skala 1911 Stryi | 1 - 1 | Nyva Ternopil II |
| 21.09.2025 | Druha Liga | Nyva Ternopil II | 1 - 4 | Skala 1911 Stryi |
| 12.10.2024 | Druha Liga | Skala 1911 Stryi | 1 - 2 | Nyva Ternopil II |
| 07.08.2024 | Druha Liga | Nyva Ternopil II | 0 - 0 | Skala 1911 Stryi |