Maç Listesine Dön
Latvia 1. Liga • 11.04.2026 — 17:00

Rīgas FS II

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.27
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Metta / LU

Elo: 1650
λ (Beklenen Gol): 2.88
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rīgas FS II - Metta / LU mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.27, Dep: 2.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Metta / LU %69.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 2 (Deplasman Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %61.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rīgas FS II xG 1.60
Dengeli
Metta / LU xG 2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %13.8
X (Beraberlik) %16.3
2 (Deplasman) %69.9

Çifte Şans 1X: %30.1
Çifte Şans X2: %86.2
Çifte Şans 12: %83.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8 0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.3 1.5 Alt: %7.7
2.5 Üst: %78.3 2.5 Alt: %21.8
3.5 Üst: %59.4 3.5 Alt: %40.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.4
KG Yok %31.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.3
1-3
%8.0
0-2
%6.5
0-3
%6.3
1-1
%6.2
1-4
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.7 İY X: %31.3 İY 2: %53.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.5 İY 0.5 Alt: %16.5
İY 1.5 Üst: %56.1 İY 1.5 Alt: %43.9
İY 2.5 Üst: %28.0 İY 2.5 Alt: %72.0
İY 3.5 Üst: %11.0 İY 3.5 Alt: %89.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.64
+
Dep 7.91
=
Toplam 12.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.8 8.5 Alt: %12.2
9.5 Üst: %80.2 9.5 Alt: %19.8
10.5 Üst: %70.8 10.5 Alt: %29.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.77 Korner (Ev: 2.13, Dep: 3.64)
İY 4.5 Üst: %68.3 İY 4.5 Alt: %31.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %14.2 | Eşit: %7.5 | Dep: %78.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.8
Ev: 11.8 • Dep: 20
İsabetli Şut 11.3
Ev: 4.2 • Dep: 7.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2 21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.5 23.5 Alt: %6.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.6 7.5 Alt: %12.4
8.5 İsabetli Üst: %79.5 8.5 Alt: %20.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rīgas FS II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Metta / LU
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rīgas FS II (+1.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Metta / LU (-1.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @17.55 %5.7 %0.0 @1.06 %94.3
-1.25 @16.77 %6.0 %0.0 @1.06 %94.0
-1.00 @15.98 %6.3 %9.0 @1.07 %93.7
-0.75 @9.39 %10.7 %0.0 @1.12 %89.4
-0.50 @6.83 %14.7 %0.0 @1.17 %85.4
-0.25 @6.23 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
0.0 @5.63 %17.8 %17.5 @1.22 %82.2
+0.25 @3.90 %25.7 %0.0 @1.34 %74.4
+0.50 @3.11 %32.2 %0.0 @1.47 %67.9
+0.75 @2.79 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
+1.00 @2.46 %40.6 %20.9 @1.68 %59.4
+1.25 Ana Hat @2.10 %47.5 %0.0 @1.91 %52.5
+1.50 @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %91.0 %0.0 @11.14 %9.0
+2.00 @1.11 %90.2 %15.1 @10.23 %9.8
+2.25 @1.21 %82.8 %0.0 @5.83 %17.2
+2.50 @1.31 %76.6 %0.0 @4.27 %23.4
+2.75 @1.35 %73.9 %0.0 @3.84 %26.1
+3.00 @1.42 %70.6 %20.3 @3.40 %29.4
+3.25 @1.60 %62.7 %0.0 @2.68 %37.4
+3.50 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.2% 4.4% 7.1% 6.8% 4.9% 2.8%
1 Gol 1.7% 6.7% 9.0% 8.6% 6.2% 3.6%
2 Gol 1.4% 4.0% 5.7% 5.5% 3.9% 2.3%
3 Gol 0.6% 1.7% 2.4% 2.3% 1.7% 1.0%
4 Gol 0.2% 0.5% 0.8% 0.7% 0.5% 0.3%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1%
Rīgas FS II — Son 5 Maç
M vs Valmiera / BSS (E)
1 - 5
Metta / LU — Son 5 Maç
G vs Skanste (E)
10 - 1
G vs Skanste (D)
1 - 2
G vs Skanste (E)
6 - 1
G vs Skanste (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.