Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
09.05.2026 — 14:00
Preußen Münster U19
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.79
3 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Meppen U19
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 2.67
Model Güven Derecesi:
%90
Preußen Münster U19 - Meppen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 2.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Meppen U19 %56.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Preußen Münster U19 xG
2.00
Dengeli
Meppen U19 xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.8
X (Beraberlik)
%18.9
2 (Deplasman)
%56.3
Çifte Şans 1X: %43.8
Çifte Şans X2: %75.2
Çifte Şans 12: %81.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %94.1
1.5 Alt: %5.9
2.5 Üst: %82.2
2.5 Alt: %17.8
3.5 Üst: %65.1
3.5 Alt: %34.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%78.0
KG Yok
%22.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.4
2-2
%6.6
1-3
%6.6
1-1
%5.9
2-3
%5.9
2-1
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %32.2
İY 2: %44.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.5
İY 0.5 Alt: %14.5
İY 1.5 Üst: %60.2
İY 1.5 Alt: %39.8
İY 2.5 Üst: %31.9
İY 2.5 Alt: %68.1
İY 3.5 Üst: %13.7
İY 3.5 Alt: %86.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.69
+
Dep
7.46
=
Toplam
13.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.7
8.5 Alt: %9.3
9.5 Üst: %84.4
9.5 Alt: %15.6
10.5 Üst: %76.1
10.5 Alt: %23.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.05 Korner (Ev: 2.62, Dep: 3.43)
İY 4.5 Üst: %72.2
İY 4.5 Alt: %27.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.4 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %63.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.5
Ev: 15 • Dep: 19.5
İsabetli Şut
12
Ev: 5.3 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.5
23.5 Alt: %2.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.1
7.5 Alt: %8.9
8.5 İsabetli Üst: %84.6
8.5 Alt: %15.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPreußen Münster U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Meppen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Preußen Münster U19 (+0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Meppen U19 (-0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.26 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.70 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.00 | @7.15 | %14.0 | %13.3 | @1.16 | %86.0 |
| -0.75 | @4.97 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %79.9 |
| -0.50 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| -0.25 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.7 |
| 0.0 | @3.14 | %31.9 | %20.2 | @1.47 | %68.1 |
| +0.25 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +0.50 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| +0.75 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +1.00 | @1.75 | %57.1 | %20.1 | @2.33 | %42.9 |
| +1.25 | @1.62 | %61.9 | %0.0 | @2.62 | %38.1 |
| +1.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.91 | %6.7 |
| +2.00 | @1.08 | %92.8 | %12.7 | @13.90 | %7.2 |
| +2.25 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.41 | %13.5 |
| +2.50 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.27 | %19.0 |
| +2.75 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +3.00 | @1.30 | %76.8 | %18.2 | @4.31 | %23.2 |
| +3.25 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.23 | %30.9 |
| +3.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 2.8% | 4.4% | 3.9% | 2.6% | 1.4% |
| 1 Gol | 1.8% | 6.3% | 7.9% | 7.0% | 4.7% | 2.5% |
| 2 Gol | 2.0% | 5.3% | 7.1% | 6.3% | 4.2% | 2.2% |
| 3 Gol | 1.2% | 3.2% | 4.2% | 3.8% | 2.5% | 1.3% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.4% | 1.9% | 1.7% | 1.1% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
Preußen Münster U19 — Son 5 Maç
G
vs Hombrucher SV U19 (D)
1 - 2
B
vs SG Unterrath U19 (E)
2 - 2
G
vs Meppen U19 (D)
2 - 3
G
vs Meppen U19 (D)
1 - 3
M
vs Meppen U19 (E)
2 - 4
Meppen U19 — Son 5 Maç
G
vs SG Unterrath U19 (D)
0 - 3
G
vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 1
M
vs Preußen Münster U19 (E)
2 - 3
M
vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 3
G
vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | U19 Bundesliga | Meppen U19 | 2 - 3 | Preußen Münster U19 |
| 11.10.2025 | U19 Bundesliga | Meppen U19 | 1 - 3 | Preußen Münster U19 |
| 10.08.2025 | U19 Bundesliga | Preußen Münster U19 | 2 - 4 | Meppen U19 |
| 07.12.2024 | U19 Bundesliga | Meppen U19 | 2 - 2 | Preußen Münster U19 |
| 22.09.2024 | U19 Bundesliga | Preußen Münster U19 | 3 - 1 | Meppen U19 |
| 16.04.2023 | U19 Bundesliga | Meppen U19 | 5 - 2 | Preußen Münster U19 |