Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
14.05.2026 — 14:00
Hombrucher SV U19
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.77
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Meppen U19
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 2.17
Model Güven Derecesi:
%69
Hombrucher SV U19 - Meppen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 2.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Meppen U19 %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hombrucher SV U19 xG
2.00
Dengeli
Meppen U19 xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.4
X (Beraberlik)
%21.6
2 (Deplasman)
%47.0
Çifte Şans 1X: %53.0
Çifte Şans X2: %68.6
Çifte Şans 12: %78.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %91.0
1.5 Alt: %9.0
2.5 Üst: %75.3
2.5 Alt: %24.7
3.5 Üst: %55.5
3.5 Alt: %44.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.1
KG Yok
%25.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.1
1-1
%8.0
2-2
%7.2
2-1
%6.6
1-3
%5.9
2-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.5
İY X: %35.1
İY 2: %37.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.0
İY 1.5 Üst: %53.7
İY 1.5 Alt: %46.3
İY 2.5 Üst: %25.9
İY 2.5 Alt: %74.1
İY 3.5 Üst: %10.0
İY 3.5 Alt: %90.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.64
+
Dep
6.39
=
Toplam
12.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.7
8.5 Alt: %15.3
9.5 Üst: %76.1
9.5 Alt: %23.9
10.5 Üst: %65.6
10.5 Alt: %34.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.54 Korner (Ev: 2.6, Dep: 2.94)
İY 4.5 Üst: %64.8
İY 4.5 Alt: %35.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.9 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %52.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 14.8 • Dep: 16.5
İsabetli Şut
10.9
Ev: 5.3 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.4
23.5 Şut Üst: %92.3
23.5 Alt: %7.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.2
7.5 Alt: %14.8
8.5 İsabetli Üst: %76.1
8.5 Alt: %23.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Meppen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hombrucher SV U19 (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Meppen U19 (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.38 | %15.7 | %0.0 | @1.19 | %84.3 |
| -1.25 | @5.88 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
| -1.00 | @5.37 | %18.6 | %15.8 | @1.23 | %81.4 |
| -0.75 | @3.90 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.50 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -0.25 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| 0.0 | @2.46 | %40.6 | %22.3 | @1.68 | %59.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +0.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +0.75 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +1.00 | @1.49 | %67.0 | %19.6 | @3.03 | %33.0 |
| +1.25 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.5 |
| +1.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.85 | %10.2 |
| +2.00 | @1.13 | %88.9 | %16.2 | @8.98 | %11.1 |
| +2.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.28 | %19.0 |
| +2.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +2.75 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +3.00 | @1.47 | %67.9 | %20.5 | @3.12 | %32.1 |
| +3.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +3.50 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 3.8% | 4.7% | 3.4% | 1.9% | 0.8% |
| 1 Gol | 3.0% | 8.3% | 8.4% | 6.1% | 3.3% | 1.4% |
| 2 Gol | 3.1% | 6.8% | 7.4% | 5.4% | 2.9% | 1.3% |
| 3 Gol | 1.9% | 4.0% | 4.4% | 3.2% | 1.7% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.8% | 1.9% | 1.4% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Werder Bremen U19 (D)
2 - 1
B
vs Alemannia Aachen U19 (E)
1 - 1
M
vs Rot-Weiss Essen U19 (D)
3 - 0
M
vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 2
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
Meppen U19 — Son 5 Maç
B
vs Preußen Münster U19 (D)
3 - 3
G
vs SG Unterrath U19 (D)
0 - 3
G
vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 1
M
vs Wolfsburg U19 (D)
5 - 0
B
vs Wolfsburg U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | U19 Bundesliga | Meppen U19 | 3 - 1 | Hombrucher SV U19 |