Maç Listesine Dön
USA MLS Next Pro • 11.04.2026 — 03:00

St. Louis City II

Elo: 1497
λ (Beklenen Gol): 1.62
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Colorado Rapids II

Elo: 1461
λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%79
St. Louis City II - Colorado Rapids II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.62, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Colorado Rapids II %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St. Louis City II xG 1.95
Dengeli
Colorado Rapids II xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.6
X (Beraberlik) %24.3
2 (Deplasman) %40.1

Çifte Şans 1X: %59.9
Çifte Şans X2: %64.4
Çifte Şans 12: %75.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.7 0.5 Alt: %4.3
1.5 Üst: %85.5 1.5 Alt: %14.5
2.5 Üst: %65.1 2.5 Alt: %34.9
3.5 Üst: %43.1 3.5 Alt: %56.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.7
KG Yok %33.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.6
1-2
%8.5
2-1
%8.0
2-2
%6.9
0-1
%5.3
0-2
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.3 İY X: %38.6 İY 2: %32.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.9 İY 0.5 Alt: %23.1
İY 1.5 Üst: %45.3 İY 1.5 Alt: %54.7
İY 2.5 Üst: %19.1 İY 2.5 Alt: %80.9
İY 3.5 Üst: %6.5 İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.34
+
Dep 5.44
=
Toplam 10.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.8 8.5 Alt: %25.2
9.5 Üst: %63.5 9.5 Alt: %36.5
10.5 Üst: %51.4 10.5 Alt: %48.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.96 Korner (Ev: 2.46, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %55.2 İY 4.5 Alt: %44.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %42.7 | Eşit: %12.3 | Dep: %45.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.7
Ev: 13.9 • Dep: 13.7
İsabetli Şut 9.7
Ev: 5 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.3 21.5 Alt: %11.7
23.5 Şut Üst: %78.3 23.5 Alt: %21.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.8 7.5 Alt: %25.2
8.5 İsabetli Üst: %62.9 8.5 Alt: %37.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St. Louis City II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Colorado Rapids II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St. Louis City II (0.0)
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %24.6
Colorado Rapids II (+0.00)
@1.89
%52.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.68 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.25 @5.17 %19.4 %0.0 @1.24 %80.7
-1.00 @4.66 %21.5 %17.9 @1.27 %78.5
-0.75 @3.43 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
-0.50 @2.82 %35.5 %0.0 @1.55 %64.5
-0.25 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
0.0 Ana Hat @2.12 %47.1 %24.6 @1.89 %52.9
+0.25 @1.83 %54.6 %0.0 @2.20 %45.4
+0.50 @1.66 %60.2 %0.0 @2.51 %39.8
+0.75 @1.50 %66.5 %0.0 @2.99 %33.5
+1.00 @1.34 %74.4 %19.1 @3.91 %25.6
+1.25 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+1.50 @1.26 %79.3 %0.0 @4.83 %20.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.6 %0.0 @6.08 %16.4
+2.00 @1.23 %81.4 %20.7 @5.38 %18.6
+2.25 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.0
+2.50 @1.55 %64.5 %0.0 @2.82 %35.5
+2.75 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
+3.00 @1.84 %54.4 %22.3 @2.19 %45.7
+3.25 Ana Hat @2.10 %47.5 %0.0 @1.91 %52.5
+3.50 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.3% 5.4% 5.3% 3.1% 1.3% 0.5%
1 Gol 5.0% 10.7% 8.6% 5.0% 2.1% 0.7%
2 Gol 4.7% 8.1% 7.0% 4.0% 1.7% 0.6%
3 Gol 2.5% 4.4% 3.8% 2.2% 0.9% 0.3%
4 Gol 1.0% 1.8% 1.5% 0.9% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
St. Louis City II — Son 5 Maç
B vs Colorado Rapids II (E)
2 - 2
G vs Colorado Rapids II (D)
2 - 3
M vs Colorado Rapids II (E)
0 - 1
G vs Colorado Rapids II (D)
1 - 3
G vs Colorado Rapids II (D)
2 - 3
Colorado Rapids II — Son 5 Maç
B vs Sporting KC II (E)
2 - 2
G vs Sporting KC II (D)
2 - 3
B vs St. Louis City II (D)
2 - 2
M vs St. Louis City II (E)
2 - 3
G vs Sporting KC II (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.08.2025 MLS Next Pro St. Louis City II 2 - 2 Colorado Rapids II
16.06.2025 MLS Next Pro Colorado Rapids II 2 - 3 St. Louis City II
07.04.2025 MLS Next Pro St. Louis City II 0 - 1 Colorado Rapids II
09.09.2024 MLS Next Pro Colorado Rapids II 1 - 3 St. Louis City II
03.06.2024 MLS Next Pro Colorado Rapids II 2 - 3 St. Louis City II
19.03.2024 MLS Next Pro St. Louis City II 1 - 2 Colorado Rapids II
03.07.2023 MLS Next Pro St. Louis City II 0 - 1 Colorado Rapids II