Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 14.03.2026 — 11:30

Champasak United

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 1.86
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Lao Army

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 2.07
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Champasak United - Lao Army mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.86, Dep: 2.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lao Army %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Champasak United xG 2.00
Dengeli
Lao Army xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.0
X (Beraberlik) %21.9
2 (Deplasman) %43.1

Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4 0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9 1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.2 2.5 Alt: %24.8
3.5 Üst: %55.3 3.5 Alt: %44.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %74.4
KG Yok %25.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.1
1-2
%7.8
2-2
%7.3
2-1
%7.0
1-3
%5.4
2-3
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.8 İY X: %35.3 İY 2: %34.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.9 İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %53.6 İY 1.5 Alt: %46.4
İY 2.5 Üst: %25.8 İY 2.5 Alt: %74.2
İY 3.5 Üst: %10.0 İY 3.5 Alt: %90.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.83
+
Dep 6.17
=
Toplam 12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5 8.5 Alt: %15.5
9.5 Üst: %75.8 9.5 Alt: %24.2
10.5 Üst: %65.3 10.5 Alt: %34.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 2.68, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %64.6 İY 4.5 Alt: %35.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %40.3 | Eşit: %11.6 | Dep: %48.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.2
Ev: 15.4 • Dep: 15.8
İsabetli Şut 10.9
Ev: 5.5 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.5 21.5 Alt: %3.5
23.5 Şut Üst: %92.2 23.5 Alt: %7.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.1 7.5 Alt: %14.9
8.5 İsabetli Üst: %76.0 8.5 Alt: %24.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Champasak United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lao Army
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Champasak United (+0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lao Army (-0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.55 %18.0 %0.0 @1.22 %82.0
-1.25 @5.09 %19.7 %0.0 @1.24 %80.3
-1.00 @4.62 %21.7 %16.9 @1.28 %78.3
-0.75 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-0.25 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
0.0 @2.22 %45.1 %22.6 @1.82 %54.9
+0.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+0.50 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
+0.75 @1.58 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+1.00 @1.41 %70.9 %18.8 @3.43 %29.1
+1.25 @1.35 %73.9 %0.0 @3.83 %26.1
+1.50 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.80 %10.2
+2.00 @1.13 %88.8 %16.2 @8.93 %11.2
+2.25 @1.23 %81.0 %0.0 @5.26 %19.0
+2.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+2.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+3.00 @1.47 %67.8 %20.5 @3.11 %32.2
+3.25 @1.66 %60.1 %0.0 @2.50 %39.9
+3.50 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.6% 3.6% 4.3% 3.0% 1.5% 0.6%
1 Gol 3.2% 8.4% 8.1% 5.6% 2.9% 1.2%
2 Gol 3.5% 7.3% 7.5% 5.2% 2.7% 1.1%
3 Gol 2.2% 4.5% 4.7% 3.2% 1.7% 0.7%
4 Gol 1.0% 2.1% 2.2% 1.5% 0.8% 0.3%
5 Gol 0.4% 0.8% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1%
Champasak United — Son 5 Maç
G vs Savannakhet (D)
0 - 7
M vs Viengchanh (E)
2 - 3
G vs Namtha United (E)
3 - 2
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Lao Army — Son 5 Maç
G vs Master 7 (D)
2 - 3
M vs Salavan United (D)
1 - 0
M vs Ezra (E)
0 - 3
G vs Luangprabang FC (D)
1 - 2
G vs Savannakhet (D)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.