Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Laos
Lao League •
21.02.2026 — 11:30
Master 7
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.99
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Viengchanh
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 1.66
Model Güven Derecesi:
%80
Master 7 - Viengchanh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.99, Dep: 1.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Master 7 %45.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Master 7 xG
2.31
Dengeli
Viengchanh xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.2
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%32.0
Çifte Şans 1X: %68.0
Çifte Şans X2: %54.8
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7
0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.6
1.5 Alt: %11.4
2.5 Üst: %70.6
2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.5
3.5 Alt: %50.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.6
KG Yok
%29.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.2
2-1
%8.5
1-2
%7.1
2-2
%7.1
3-1
%5.7
2-0
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8
İY X: %36.7
İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.6
İY 0.5 Alt: %20.4
İY 1.5 Üst: %49.7
İY 1.5 Alt: %50.3
İY 2.5 Üst: %22.5
İY 2.5 Alt: %77.5
İY 3.5 Üst: %8.2
İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.09
+
Dep
5.29
=
Toplam
11.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.0
8.5 Alt: %20.0
9.5 Üst: %69.9
9.5 Alt: %30.1
10.5 Üst: %58.4
10.5 Alt: %41.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.23 Korner (Ev: 2.8, Dep: 2.43)
İY 4.5 Üst: %60.0
İY 4.5 Alt: %40.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.4 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %35.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.5
Ev: 16.2 • Dep: 13.3
İsabetli Şut
10.3
Ev: 5.8 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5
21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.8
23.5 Alt: %13.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.7
7.5 Alt: %19.3
8.5 İsabetli Üst: %70.2
8.5 Alt: %29.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMaster 7
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Viengchanh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Master 7 (-0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Viengchanh (+0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.02 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| -1.25 | @3.62 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| -1.00 | @3.22 | %31.0 | %19.7 | @1.45 | %69.0 |
| -0.75 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -0.50 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| -0.25 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| 0.0 | @1.72 | %58.2 | %23.3 | @2.39 | %41.8 |
| +0.25 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +0.50 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.1 |
| +0.75 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +1.00 | @1.23 | %81.2 | %16.4 | @5.33 | %18.8 |
| +1.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +1.50 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.37 | %15.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
| +2.00 | @1.17 | %85.7 | %18.4 | @6.97 | %14.3 |
| +2.25 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +2.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +2.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +3.00 | @1.62 | %61.7 | %21.6 | @2.61 | %38.4 |
| +3.25 | @1.85 | %54.2 | %0.0 | @2.18 | %45.8 |
| +3.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.3% | 3.8% | 3.7% | 2.0% | 0.8% | 0.3% |
| 1 Gol | 4.6% | 9.4% | 7.3% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.3% | 8.7% | 7.3% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.5% | 5.8% | 4.8% | 2.7% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.9% | 2.4% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.1% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Master 7 — Son 5 Maç
B
vs Young Elephant (E)
1 - 1
M
vs Namtha United (D)
3 - 2
M
vs Viengchanh (D)
7 - 0
G
vs Viengchanh (E)
4 - 1
G
vs Viengchanh (D)
0 - 5
Viengchanh — Son 5 Maç
B
vs Ezra (E)
2 - 2
M
vs Young Elephant (E)
0 - 1
B
vs Lao Army (D)
1 - 1
G
vs Master 7 (E)
7 - 0
G
vs Lao Army (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Lao League | Viengchanh | 7 - 0 | Master 7 |
| 12.01.2025 | Lao League | Master 7 | 4 - 1 | Viengchanh |
| 20.10.2024 | Lao League | Viengchanh | 0 - 5 | Master 7 |
| 17.06.2023 | Lao League | Viengchanh | 1 - 14 | Master 7 |
| 04.04.2023 | Lao League | Master 7 | 2 - 1 | Viengchanh |
| 30.07.2022 | Lao League | Master 7 | 4 - 2 | Viengchanh |
| 09.07.2022 | Lao League | Master 7 | 5 - 1 | Viengchanh |
| 11.06.2022 | Lao League | Viengchanh | 0 - 0 | Master 7 |