Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 08.02.2026 — 11:30

Namtha United

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.88
3 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Master 7

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 1.06
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Namtha United - Master 7 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Namtha United %55.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %56.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Namtha United xG 2.27
Dengeli
Master 7 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.6
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %20.4

Çifte Şans 1X: %79.6
Çifte Şans X2: %44.5
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.8 0.5 Alt: %6.2
1.5 Üst: %80.0 1.5 Alt: %20.0
2.5 Üst: %56.3 2.5 Alt: %43.7
3.5 Üst: %33.9 3.5 Alt: %66.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.3
KG Yok %43.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.3
2-1
%9.9
2-0
%9.3
1-0
%9.1
3-1
%6.2
0-0
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.0 İY X: %40.2 İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.5 İY 0.5 Alt: %27.5
İY 1.5 Üst: %38.8 İY 1.5 Alt: %61.2
İY 2.5 Üst: %14.7 İY 2.5 Alt: %85.3
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.86
+
Dep 4.01
=
Toplam 9.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.2 8.5 Alt: %34.8
9.5 Üst: %52.5 9.5 Alt: %47.5
10.5 Üst: %40.0 10.5 Alt: %60.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.54 Korner (Ev: 2.69, Dep: 1.84)
İY 4.5 Üst: %47.5 İY 4.5 Alt: %52.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.6 | Eşit: %10.9 | Dep: %22.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.2
Ev: 15.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 8.8
Ev: 5.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %76.2 21.5 Alt: %23.8
23.5 Şut Üst: %61.8 23.5 Alt: %38.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.5 7.5 Alt: %34.5
8.5 İsabetli Üst: %52.1 8.5 Alt: %47.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Namtha United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Master 7
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Namtha United (-0.75)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Master 7 (+0.75)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.14 %31.8 %0.0 @1.47 %68.2
-1.25 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-1.00 @2.41 %41.4 %23.2 @1.71 %58.6
-0.75 Ana Hat @2.04 %49.1 %0.0 @1.97 %50.9
-0.50 @1.82 %55.0 %0.0 @2.22 %45.0
-0.25 @1.60 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
0.0 @1.37 %72.7 %24.3 @3.67 %27.3
+0.25 @1.31 %76.5 %0.0 @4.26 %23.5
+0.50 @1.26 %79.4 %0.0 @4.85 %20.6
+0.75 @1.18 %84.8 %0.0 @6.58 %15.2
+1.00 @1.10 %91.1 %12.8 @11.17 %9.0
+1.25 @1.09 %91.7 %0.0 @12.00 %8.3
+1.50 @1.08 %92.2 %0.0 @12.82 %7.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+2.00 @1.36 %73.3 %24.0 @3.74 %26.7
+2.25 @1.58 %63.3 %0.0 @2.73 %36.7
+2.50 @1.79 %55.7 %0.0 @2.26 %44.3
+2.75 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
+3.00 @2.34 %42.7 %22.7 @1.75 %57.3
+3.25 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.7
+3.50 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.2% 4.9% 3.0% 1.1% 0.3% 0.1%
1 Gol 9.2% 11.5% 5.7% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.4% 10.0% 5.3% 1.9% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.9% 6.3% 3.3% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.8% 2.9% 1.6% 0.6% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.0% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
Namtha United — Son 5 Maç
B vs Lao Army (E)
0 - 0
G vs Young Elephant (D)
0 - 1
M vs Young Elephant (D)
1 - 0
M vs Young Elephant (E)
1 - 2
M vs Young Elephant (E)
0 - 3
Master 7 — Son 5 Maç
M vs Viengchanh (D)
7 - 0
G vs Viengchanh (E)
4 - 1
G vs Viengchanh (D)
0 - 5
G vs Viengchanh (D)
1 - 14
G vs Viengchanh (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.