Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 21.03.2026 — 09:00

Perth Glory FC W

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 1.24
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Central Coast Mariners W

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 1.09
Model Güven Derecesi:
%80
Perth Glory FC W - Central Coast Mariners W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.09 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Perth Glory FC W %38.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Perth Glory FC W xG 1.60
Dengeli
Central Coast Mariners W xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.5
X (Beraberlik) %30.0
2 (Deplasman) %31.5

Çifte Şans 1X: %68.5
Çifte Şans X2: %61.5
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3 0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.7 1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.3 2.5 Alt: %58.7
3.5 Üst: %20.7 3.5 Alt: %79.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.2
KG Yok %51.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.1
1-0
%11.0
0-0
%10.7
0-1
%9.6
2-1
%8.1
2-0
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.8 İY X: %46.8 İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.3 İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9 İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9 İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.57
+
Dep 4.07
=
Toplam 8.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.7 8.5 Alt: %50.3
9.5 Üst: %36.6 9.5 Alt: %63.4
10.5 Üst: %25.3 10.5 Alt: %74.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.98 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.87)
İY 4.5 Üst: %36.7 İY 4.5 Alt: %63.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.9 | Eşit: %13.6 | Dep: %36.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.4
Ev: 11.6 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 7.5
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.1 21.5 Alt: %51.9
23.5 Şut Üst: %31.9 23.5 Alt: %68.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.6 7.5 Alt: %52.5
8.5 İsabetli Üst: %33.8 8.5 Alt: %66.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Perth Glory FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Central Coast Mariners W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Perth Glory FC W (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Central Coast Mariners W (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.83 %17.2 %0.0 @1.21 %82.8
-1.25 @5.21 %19.2 %0.0 @1.24 %80.8
-1.00 @4.59 %21.8 %21.3 @1.28 %78.2
-0.75 @3.21 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
-0.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.62 %61.6
-0.25 Ana Hat @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
0.0 @1.82 %55.0 %30.1 @2.22 %45.0
+0.25 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
+0.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.5
+0.75 @1.32 %75.6 %0.0 @4.10 %24.4
+1.00 @1.19 %84.3 %18.7 @6.38 %15.7
+1.25 @1.16 %85.9 %0.0 @7.11 %14.1
+1.50 @1.15 %87.3 %0.0 @7.84 %12.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
+2.00 @1.77 %56.6 %27.5 @2.31 %43.4
+2.25 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
+2.50 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+2.75 @2.91 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
+3.00 @3.87 %25.8 %20.6 @1.35 %74.2
+3.25 @4.38 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
+3.50 @4.88 %20.5 %0.0 @1.26 %79.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.7% 9.7% 5.8% 2.1% 0.6% 0.1%
1 Gol 11.1% 14.2% 7.2% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 7.5% 8.2% 4.5% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 3.1% 3.4% 1.8% 0.7% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.0% 1.0% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Perth Glory FC W — Son 5 Maç
M vs Adelaide United W (D)
2 - 1
G vs Newcastle Jets FC W (D)
2 - 3
G vs Canberra United W (E)
1 - 0
B vs Central Coast Mariners W (D)
1 - 1
B vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 3
Central Coast Mariners W — Son 5 Maç
M vs Melbourne City W (E)
1 - 3
G vs Wellington Phoenix W (D)
1 - 2
B vs Brisbane Roar FC W (D)
2 - 2
B vs Perth Glory FC W (E)
1 - 1
M vs Adelaide United W (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.01.2026 A-League Women Central Coast Mariners W 1 - 1 Perth Glory FC W
14.03.2025 A-League Women Central Coast Mariners W 3 - 3 Perth Glory FC W
27.12.2024 A-League Women Perth Glory FC W 0 - 1 Central Coast Mariners W
18.02.2024 A-League Women Perth Glory FC W 1 - 3 Central Coast Mariners W
31.12.2023 A-League Women Central Coast Mariners W 1 - 2 Perth Glory FC W