Maç Listesine Dön
South-Africa K League 2 • 10.05.2026 — 13:00

Gyeongnam FC

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.44
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Gimhae City

Elo: 1437
λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gyeongnam FC - Gimhae City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gyeongnam FC %48.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gyeongnam FC xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gimhae City xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.1
X (Beraberlik) %28.7
2 (Deplasman) %23.2

Çifte Şans 1X: %76.8
Çifte Şans X2: %51.9
Çifte Şans 12: %71.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.1 1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.9 2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.2 3.5 Alt: %78.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.8
KG Yok %53.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.5
1-0
%12.7
0-0
%10.4
2-0
%9.8
2-1
%9.0
0-1
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.6 İY X: %46.0 İY 2: %19.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6 İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3 İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.97
+
Dep 3.7
=
Toplam 8.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.0 8.5 Alt: %50.0
9.5 Üst: %36.9 9.5 Alt: %63.1
10.5 Üst: %25.6 10.5 Alt: %74.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.99 Korner (Ev: 2.29, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %36.9 İY 4.5 Alt: %63.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.2 | Eşit: %12.6 | Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.6
Ev: 12.8 • Dep: 8.8
İsabetli Şut 7.6
Ev: 4.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.3 21.5 Alt: %50.7
23.5 Şut Üst: %33.0 23.5 Alt: %67.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.5 7.5 Alt: %51.5
8.5 İsabetli Üst: %34.7 8.5 Alt: %65.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Gyeongnam FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gimhae City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Gyeongnam FC (-0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gimhae City (+0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.25 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-1.00 @3.18 %31.5 %24.0 @1.46 %68.5
-0.75 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
-0.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
-0.25 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
0.0 @1.49 %67.3 %28.8 @3.06 %32.7
+0.25 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+0.50 @1.30 %76.7 %0.0 @4.29 %23.3
+0.75 @1.21 %83.0 %0.0 @5.86 %17.1
+1.00 @1.11 %90.3 %15.0 @10.30 %9.7
+1.25 @1.10 %91.1 %0.0 @11.21 %8.9
+1.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.12 %8.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+2.00 @1.74 %57.3 %27.4 @2.34 %42.7
+2.25 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+2.50 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+2.75 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
+3.00 @3.79 %26.4 %20.8 @1.36 %73.6
+3.25 @4.29 %23.3 %0.0 @1.30 %76.7
+3.50 @4.79 %20.9 %0.0 @1.26 %79.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 7.8% 4.0% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 12.7% 13.5% 5.8% 1.8% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.8% 9.0% 4.2% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 4.7% 4.3% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.7% 1.5% 0.7% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Gyeongnam FC — Son 5 Maç
M vs Daegu FC (D)
2 - 0
G vs Hwaseong (D)
0 - 1
M vs Hwaseong (E)
0 - 1
B vs Hwaseong (D)
1 - 1
M vs Daegu FC (D)
1 - 0
Gimhae City — Son 5 Maç
M vs Suwon Bluewings (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.