Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL • 26.06.2026 — 13:30

St. Albans Saints

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 2.00
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Melbourne City II

Elo: 1460
λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St. Albans Saints - Melbourne City II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.00, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St. Albans Saints %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St. Albans Saints xG 2.31
Dengeli
Melbourne City II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %51.2
X (Beraberlik) %23.1
2 (Deplasman) %25.7

Çifte Şans 1X: %74.3
Çifte Şans X2: %48.8
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.7 1.5 Alt: %14.3
2.5 Üst: %65.4 2.5 Alt: %34.6
3.5 Üst: %43.5 3.5 Alt: %56.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %65.2
KG Yok %34.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.1
2-1
%9.4
2-0
%6.9
1-2
%6.5
2-2
%6.5
3-1
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.1 İY X: %37.9 İY 2: %23.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.1 İY 0.5 Alt: %22.9
İY 1.5 Üst: %45.5 İY 1.5 Alt: %54.5
İY 2.5 Üst: %19.3 İY 2.5 Alt: %80.7
İY 3.5 Üst: %6.5 İY 3.5 Alt: %93.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.1
+
Dep 4.67
=
Toplam 10.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.7 8.5 Alt: %25.3
9.5 Üst: %63.4 9.5 Alt: %36.6
10.5 Üst: %51.2 10.5 Alt: %48.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.95 Korner (Ev: 2.8, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %55.1 İY 4.5 Alt: %44.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.0 | Eşit: %11.3 | Dep: %27.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.8
Ev: 16.2 • Dep: 11.6
İsabetli Şut 9.7
Ev: 5.8 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.7 21.5 Alt: %11.4
23.5 Şut Üst: %78.9 23.5 Alt: %21.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.5 7.5 Alt: %24.6
8.5 İsabetli Üst: %63.6 8.5 Alt: %36.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St. Albans Saints
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Melbourne City II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St. Albans Saints (-0.50)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Melbourne City II (+0.50)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.43 %29.2 %0.0 @1.41 %70.8
-1.25 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
-1.00 @2.69 %37.1 %21.4 @1.59 %62.9
-0.75 @2.24 %44.6 %0.0 @1.81 %55.4
-0.50 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
-0.25 @1.74 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
0.0 @1.51 %66.2 %23.6 @2.95 %33.9
+0.25 @1.42 %70.7 %0.0 @3.41 %29.3
+0.50 @1.35 %74.1 %0.0 @3.86 %25.9
+0.75 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+1.00 @1.15 %86.7 %14.5 @7.53 %13.3
+1.25 @1.14 %87.8 %0.0 @8.16 %12.3
+1.50 @1.13 %88.6 %0.0 @8.80 %11.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+2.00 @1.23 %81.6 %20.6 @5.43 %18.4
+2.25 @1.39 %72.2 %0.0 @3.60 %27.8
+2.50 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.3
+2.75 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+3.00 @1.83 %54.6 %22.4 @2.20 %45.4
+3.25 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
+3.50 @2.36 %42.4 %0.0 @1.74 %57.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 4.1% 3.3% 1.5% 0.5% 0.1%
1 Gol 6.3% 10.3% 6.6% 3.0% 1.0% 0.3%
2 Gol 7.0% 9.6% 6.6% 3.0% 1.0% 0.3%
3 Gol 4.6% 6.4% 4.4% 2.0% 0.7% 0.2%
4 Gol 2.3% 3.2% 2.2% 1.0% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.9% 1.3% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
St. Albans Saints — Son 5 Maç
G vs Altona Magic (E)
2 - 1
G vs Hume City (D)
0 - 1
M vs Hume City (E)
0 - 4
M vs Hume City (D)
3 - 2
M vs Hume City (E)
0 - 3
Melbourne City II — Son 5 Maç
M vs Hume City (E)
0 - 1
M vs Avondale (D)
3 - 1
B vs Sunshine Georgies (E)
1 - 1
M vs Preston Lions (E)
0 - 3
M vs Sunshine Georgies (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.