Maç Listesine Dön
Japonya J2/J3 League • 29.03.2026 — 08:00

Fukushima United

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 1.25
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Matsumoto Yamaga

Elo: 1476
λ (Beklenen Gol): 0.67
Model Güven Derecesi:
%80
Fukushima United - Matsumoto Yamaga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.25, Dep: 0.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fukushima United %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fukushima United xG 1.60
Dengeli
Matsumoto Yamaga xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %49.6
X (Beraberlik) %31.6
2 (Deplasman) %18.9

Çifte Şans 1X: %81.1
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.4 0.5 Alt: %15.6
1.5 Üst: %58.1 1.5 Alt: %41.9
2.5 Üst: %30.2 2.5 Alt: %69.8
3.5 Üst: %12.9 3.5 Alt: %87.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %35.7
KG Yok %64.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%17.5
0-0
%15.6
1-1
%13.2
2-0
%11.5
0-1
%8.9
2-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9 İY X: %50.7 İY 2: %15.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.3 İY 0.5 Alt: %42.7
İY 1.5 Üst: %22.0 İY 1.5 Alt: %78.1
İY 2.5 Üst: %5.7 İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.6
+
Dep 3.15
=
Toplam 7.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.4 8.5 Alt: %62.7
9.5 Üst: %25.4 9.5 Alt: %74.6
10.5 Üst: %16.1 10.5 Alt: %83.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.57 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.45)
İY 4.5 Üst: %28.7 İY 4.5 Alt: %71.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.2 | Eşit: %12.8 | Dep: %24.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.9
Ev: 11.7 • Dep: 7.2
İsabetli Şut 6.6
Ev: 4.2 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.9 21.5 Alt: %73.1
23.5 Şut Üst: %14.7 23.5 Alt: %85.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.7 7.5 Alt: %65.3
8.5 İsabetli Üst: %22.5 8.5 Alt: %77.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Fukushima United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Matsumoto Yamaga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Fukushima United (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Matsumoto Yamaga (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.32 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
-1.25 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.4
-1.00 @3.18 %31.4 %26.3 @1.46 %68.6
-0.75 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
-0.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.5
-0.25 @1.70 %58.8 %0.0 @2.42 %41.2
0.0 @1.38 %72.4 %31.6 @3.62 %27.7
+0.25 @1.29 %77.5 %0.0 @4.45 %22.5
+0.50 @1.23 %81.1 %0.0 @5.29 %18.9
+0.75 @1.15 %87.0 %0.0 @7.69 %13.0
+1.00 @1.07 %93.8 %13.6 @16.22 %6.2
+1.25 @1.06 %94.3 %0.0 @17.50 %5.7
+1.50 @1.06 %94.7 %0.0 @18.77 %5.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+2.00 @2.40 %41.7 %28.0 @1.72 %58.3
+2.25 @2.86 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
+2.50 @3.33 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+2.75 @4.27 %23.4 %0.0 @1.31 %76.6
+3.00 @6.51 %15.4 %17.3 @1.18 %84.6
+3.25 @7.19 %13.9 %0.0 @1.16 %86.1
+3.50 @7.87 %12.7 %0.0 @1.15 %87.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.6% 8.9% 3.3% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 17.5% 13.2% 4.1% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.5% 7.7% 2.6% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.8% 3.2% 1.1% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.5% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Fukushima United — Son 5 Maç
G vs Matsumoto Yamaga (E)
1 - 0
G vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 2
B vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 1
B vs Matsumoto Yamaga (D)
1 - 1
G vs Matsumoto Yamaga (E)
1 - 0
Matsumoto Yamaga — Son 5 Maç
M vs Fukushima United (D)
1 - 0
M vs Fukushima United (E)
1 - 2
B vs Fukushima United (E)
1 - 1
B vs Fukushima United (E)
1 - 1
M vs Fukushima United (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
05.10.2025 J3 League Fukushima United 1 - 0 Matsumoto Yamaga
07.06.2025 J3 League Matsumoto Yamaga 1 - 2 Fukushima United
01.12.2024 J3 League Matsumoto Yamaga 1 - 1 Fukushima United
27.07.2024 J3 League Matsumoto Yamaga 1 - 1 Fukushima United
17.03.2024 J3 League Fukushima United 1 - 0 Matsumoto Yamaga
12.11.2023 J3 League Fukushima United 1 - 1 Matsumoto Yamaga
16.07.2023 J3 League Matsumoto Yamaga 1 - 2 Fukushima United
10.09.2022 J3 League Fukushima United 0 - 1 Matsumoto Yamaga