Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 31.01.2026 — 09:00

Sydney FC W

Elo: 1557
λ (Beklenen Gol): 1.26
2 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Western Sydney Wanderers W

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 1.24
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sydney FC W - Western Sydney Wanderers W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 1.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sydney FC W %36.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sydney FC W xG 1.60
Dengeli
Western Sydney Wanderers W xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.0
X (Beraberlik) %29.0
2 (Deplasman) %35.0

Çifte Şans 1X: %65.0
Çifte Şans X2: %64.0
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.7 0.5 Alt: %9.3
1.5 Üst: %72.1 1.5 Alt: %27.9
2.5 Üst: %45.4 2.5 Alt: %54.6
3.5 Üst: %24.1 3.5 Alt: %75.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.7
KG Yok %48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.8
1-0
%9.4
0-1
%9.3
0-0
%9.2
2-1
%8.1
1-2
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7 İY X: %45.2 İY 2: %27.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.6 İY 0.5 Alt: %33.4
İY 1.5 Üst: %31.6 İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.7
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.61
+
Dep 4.38
=
Toplam 8.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.3 8.5 Alt: %45.7
9.5 Üst: %41.1 9.5 Alt: %58.9
10.5 Üst: %29.3 10.5 Alt: %70.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %39.7 İY 4.5 Alt: %60.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %46.3 | Eşit: %13.5 | Dep: %40.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.4
Ev: 11.7 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 7.8
Ev: 4.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.5 21.5 Alt: %43.5
23.5 Şut Üst: %39.8 23.5 Alt: %60.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.5 7.5 Alt: %47.5
8.5 İsabetli Üst: %38.5 8.5 Alt: %61.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Western Sydney Wanderers W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sydney FC W (0.0)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %29.1
Western Sydney Wanderers W (+0.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.25 %16.0 %0.0 @1.19 %84.0
-1.25 @5.63 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.00 @5.00 %20.0 %20.0 @1.25 %80.0
-0.75 @3.47 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-0.25 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
0.0 Ana Hat @1.97 %50.7 %29.1 @2.03 %49.3
+0.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.44 %40.9
+0.50 @1.54 %65.0 %0.0 @2.86 %35.0
+0.75 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+1.00 @1.24 %80.9 %19.6 @5.23 %19.1
+1.25 @1.21 %83.0 %0.0 @5.87 %17.0
+1.50 @1.18 %84.6 %0.0 @6.51 %15.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.7 %0.0 @3.09 %32.3
+2.00 @1.62 %61.8 %26.8 @2.62 %38.2
+2.25 Ana Hat @1.91 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
+2.50 @2.21 %45.2 %0.0 @1.83 %54.8
+2.75 @2.59 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
+3.00 @3.30 %30.3 %21.4 @1.43 %69.7
+3.25 @3.75 %26.7 %0.0 @1.36 %73.3
+3.50 @4.20 %23.8 %0.0 @1.31 %76.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.3% 9.3% 6.3% 2.6% 0.8% 0.2%
1 Gol 9.5% 13.9% 8.0% 3.3% 1.0% 0.3%
2 Gol 6.6% 8.1% 5.0% 2.1% 0.6% 0.2%
3 Gol 2.7% 3.4% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.1% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Sydney FC W — Son 5 Maç
B vs Melbourne Victory W (D)
0 - 0
M vs Newcastle Jets FC W (E)
1 - 2
M vs Wellington Phoenix W (D)
7 - 0
G vs Wellington Phoenix W (E)
2 - 1
M vs Newcastle Jets FC W (D)
1 - 0
Western Sydney Wanderers W — Son 5 Maç
B vs Canberra United W (E)
1 - 1
M vs Canberra United W (E)
1 - 3
M vs Canberra United W (D)
1 - 0
G vs Canberra United W (E)
4 - 1
B vs Canberra United W (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.