Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League Women •
13.03.2026 — 11:00
Newcastle Jets FC W
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.78
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Sydney FC W
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%80
Newcastle Jets FC W - Sydney FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Newcastle Jets FC W %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Newcastle Jets FC W xG
2.00
Dengeli
Sydney FC W xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.1
X (Beraberlik)
%23.6
2 (Deplasman)
%37.4
Çifte Şans 1X: %62.6
Çifte Şans X2: %60.9
Çifte Şans 12: %76.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.3
1.5 Alt: %12.7
2.5 Üst: %68.3
2.5 Alt: %31.7
3.5 Üst: %46.8
3.5 Alt: %53.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.3
KG Yok
%30.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.8
2-1
%8.2
1-2
%8.0
2-2
%7.1
3-1
%4.9
2-0
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %37.6
İY 2: %30.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.5
İY 0.5 Alt: %21.5
İY 1.5 Üst: %47.9
İY 1.5 Alt: %52.1
İY 2.5 Üst: %21.1
İY 2.5 Alt: %78.9
İY 3.5 Üst: %7.4
İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.67
+
Dep
5.46
=
Toplam
11.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.9
8.5 Alt: %22.1
9.5 Üst: %67.3
9.5 Alt: %32.7
10.5 Üst: %55.6
10.5 Alt: %44.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.12 Korner (Ev: 2.61, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %58.0
İY 4.5 Alt: %42.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.4 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %41.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.7
Ev: 14.9 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
10
Ev: 5.3 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.6
21.5 Alt: %8.4
23.5 Şut Üst: %83.5
23.5 Alt: %16.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.3
7.5 Alt: %21.7
8.5 İsabetli Üst: %67.2
8.5 Alt: %32.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNewcastle Jets FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sydney FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Newcastle Jets FC W (0.0)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %24.0
Sydney FC W (+0.00)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.06
%48.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.94 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| -1.25 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.00 | @4.02 | %24.9 | %18.6 | @1.33 | %75.2 |
| -0.75 | @3.07 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| -0.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -0.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %24.0 | @2.04 | %48.9 |
| +0.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.37 | %42.3 |
| +0.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +0.75 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.23 | %30.9 |
| +1.00 | @1.30 | %76.7 | %18.1 | @4.29 | %23.3 |
| +1.25 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.77 | %21.0 |
| +1.50 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.7 | %0.0 | @7.00 | %14.3 |
| +2.00 | @1.19 | %84.0 | %19.4 | @6.25 | %16.0 |
| +2.25 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
| +2.50 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +2.75 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +3.00 | @1.70 | %58.7 | %21.9 | @2.42 | %41.3 |
| +3.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +3.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.7% | 4.5% | 4.6% | 2.6% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 4.7% | 10.0% | 8.1% | 4.7% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.3% | 7.2% | 4.2% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.8% | 4.9% | 4.3% | 2.5% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Newcastle Jets FC W — Son 5 Maç
M
vs Perth Glory FC W (E)
2 - 3
B
vs Western Sydney Wanderers W (D)
1 - 1
M
vs Melbourne Victory W (D)
2 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
Sydney FC W — Son 5 Maç
G
vs Brisbane Roar FC W (D)
0 - 4
M
vs Canberra United W (E)
1 - 2
M
vs Brisbane Roar FC W (E)
1 - 3
M
vs Western Sydney Wanderers W (E)
2 - 3
B
vs Melbourne Victory W (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.01.2026 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 2 | Newcastle Jets FC W |
| 08.03.2025 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 1 - 0 | Sydney FC W |
| 14.12.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 1 - 2 | Newcastle Jets FC W |
| 21.01.2024 | A-League Women | Sydney FC W | 2 - 1 | Newcastle Jets FC W |
| 10.12.2023 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 0 - 1 | Sydney FC W |
| 01.04.2023 | A-League Women | Sydney FC W | 4 - 0 | Newcastle Jets FC W |
| 07.01.2023 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 2 - 4 | Sydney FC W |
| 13.02.2022 | A-League Women | Newcastle Jets FC W | 0 - 1 | Sydney FC W |