Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 22.02.2026 — 10:00

Brisbane Roar FC W

Elo: 1470
λ (Beklenen Gol): 1.18
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Adelaide United W

Elo: 1455
λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brisbane Roar FC W - Adelaide United W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Adelaide United W %44.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar FC W xG 1.55
Dengeli
Adelaide United W xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %28.5
X (Beraberlik) %27.2
2 (Deplasman) %44.3

Çifte Şans 1X: %55.7
Çifte Şans X2: %71.5
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9 1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.5 2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.5 3.5 Alt: %71.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.9
KG Yok %45.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
0-1
%9.4
1-2
%9.2
0-2
%7.8
0-0
%7.7
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.5 İY X: %43.2 İY 2: %33.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4 İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.9 İY 1.5 Alt: %65.1
İY 2.5 Üst: %12.3 İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4 İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.45
+
Dep 4.99
=
Toplam 9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.0 8.5 Alt: %40.0
9.5 Üst: %47.0 9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6 10.5 Alt: %65.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.04, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %43.7 İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.6 | Eşit: %13.0 | Dep: %50.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.7
Ev: 11.2 • Dep: 12.5
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.2 21.5 Alt: %33.8
23.5 Şut Üst: %50.1 23.5 Alt: %50.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.3 7.5 Alt: %41.7
8.5 İsabetli Üst: %44.4 8.5 Alt: %55.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Brisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Adelaide United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar FC W (+0.25)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Adelaide United W (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.44 %11.9 %0.0 @1.13 %88.2
-1.25 @7.74 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.00 @7.03 %14.2 %16.7 @1.17 %85.8
-0.75 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
-0.50 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
-0.25 @3.03 %33.0 %0.0 @1.49 %67.0
0.0 @2.55 %39.3 %27.4 @1.65 %60.7
+0.25 Ana Hat @2.05 %48.9 %0.0 @1.96 %51.1
+0.50 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+0.75 @1.59 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
+1.00 @1.40 %71.5 %21.8 @3.51 %28.5
+1.25 @1.33 %75.0 %0.0 @4.00 %25.0
+1.50 @1.29 %77.7 %0.0 @4.49 %22.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.3 %0.0 @3.60 %27.8
+2.00 @1.48 %67.5 %25.6 @3.07 %32.5
+2.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
+2.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.8
+2.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
+3.00 @2.78 %36.0 %22.2 @1.56 %64.0
+3.25 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
+3.50 @3.57 %28.0 %0.0 @1.39 %72.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 9.4% 7.9% 4.0% 1.5% 0.5%
1 Gol 7.1% 13.0% 9.2% 4.7% 1.8% 0.5%
2 Gol 4.7% 7.1% 5.4% 2.7% 1.0% 0.3%
3 Gol 1.8% 2.8% 2.1% 1.1% 0.4% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
M vs Sydney FC W (E)
0 - 4
G vs Sydney FC W (D)
1 - 3
B vs Central Coast Mariners W (E)
2 - 2
M vs Sydney FC W (D)
3 - 2
G vs Sydney FC W (E)
1 - 0
Adelaide United W — Son 5 Maç
G vs Western Sydney Wanderers W (D)
0 - 1
G vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
M vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 0
G vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 0
G vs Central Coast Mariners W (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.