Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League Women •
27.03.2026 — 12:00
Brisbane Roar FC W
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.53
5 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Perth Glory FC W
Elo: 1474λ (Beklenen Gol): 1.64
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Brisbane Roar FC W - Perth Glory FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 1.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Perth Glory FC W %39.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Brisbane Roar FC W xG
1.91
Dengeli
Perth Glory FC W xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.0
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%39.9
Çifte Şans 1X: %60.1
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.3
1.5 Alt: %16.7
2.5 Üst: %61.4
2.5 Alt: %38.6
3.5 Üst: %39.1
3.5 Alt: %60.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.9
KG Yok
%36.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
1-2
%8.7
2-1
%8.1
2-2
%6.6
0-1
%6.1
0-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.6
İY X: %39.8
İY 2: %31.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0
İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %42.5
İY 1.5 Alt: %57.5
İY 2.5 Üst: %17.2
İY 2.5 Alt: %82.9
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.16
+
Dep
5.25
=
Toplam
10.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.1
8.5 Alt: %28.9
9.5 Üst: %59.2
9.5 Alt: %40.8
10.5 Üst: %46.8
10.5 Alt: %53.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.37, Dep: 2.41)
İY 4.5 Üst: %52.1
İY 4.5 Alt: %47.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.6 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %44.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.6
Ev: 13.4 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
9.3
Ev: 4.8 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.8
21.5 Alt: %16.2
23.5 Şut Üst: %71.7
23.5 Alt: %28.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.8
7.5 Alt: %29.2
8.5 İsabetli Üst: %58.1
8.5 Alt: %41.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBrisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Perth Glory FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Brisbane Roar FC W (0.0)
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %25.4
Perth Glory FC W (+0.00)
@1.88
%53.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.98
%50.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.91 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.25 | @5.38 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| -1.00 | @4.85 | %20.6 | %18.1 | @1.26 | %79.4 |
| -0.75 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| -0.50 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| -0.25 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
| 0.0 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %25.4 | @1.88 | %53.1 |
| +0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| +0.50 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +0.75 | @1.50 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
| +1.00 | @1.33 | %74.9 | %19.4 | @3.99 | %25.1 |
| +1.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +1.50 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
| +2.00 | @1.28 | %78.3 | %22.2 | @4.60 | %21.7 |
| +2.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +2.50 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +2.75 | @1.79 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| +3.00 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %22.6 | @1.98 | %50.5 |
| +3.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +3.50 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 6.2% | 5.7% | 3.1% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 5.7% | 11.5% | 8.7% | 4.8% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.2% | 6.7% | 3.7% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 2.5% | 4.2% | 3.4% | 1.9% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.6% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
G
vs Newcastle Jets FC W (E)
4 - 2
M
vs Wellington Phoenix W (D)
3 - 0
M
vs Adelaide United W (E)
0 - 2
M
vs Sydney FC W (E)
0 - 4
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 3
Perth Glory FC W — Son 5 Maç
B
vs Central Coast Mariners W (E)
0 - 0
M
vs Adelaide United W (D)
2 - 1
G
vs Canberra United W (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.