Maç Listesine Dön
Austria A-League Women • 04.04.2026 — 07:00

Canberra United W

Elo: 1531
λ (Beklenen Gol): 2.75
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Brisbane Roar FC W

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Canberra United W - Brisbane Roar FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.75, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Canberra United W %67.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Canberra United W xG 2.79
Dengeli
Brisbane Roar FC W xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.2
X (Beraberlik) %17.3
2 (Deplasman) %15.5

Çifte Şans 1X: %84.5
Çifte Şans X2: %32.8
Çifte Şans 12: %82.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7 0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.7 1.5 Alt: %8.3
2.5 Üst: %77.0 2.5 Alt: %23.0
3.5 Üst: %57.7 3.5 Alt: %42.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.8
KG Yok %31.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.6
3-1
%7.9
1-1
%6.7
2-0
%6.6
3-0
%6.0
2-2
%5.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.9 İY X: %32.2 İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.9 İY 0.5 Alt: %17.2
İY 1.5 Üst: %54.9 İY 1.5 Alt: %45.1
İY 2.5 Üst: %27.0 İY 2.5 Alt: %73.0
İY 3.5 Üst: %10.5 İY 3.5 Alt: %89.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.61
+
Dep 4.53
=
Toplam 12.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.4 8.5 Alt: %14.6
9.5 Üst: %77.0 9.5 Alt: %23.0
10.5 Üst: %66.8 10.5 Alt: %33.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.59 Korner (Ev: 3.5, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %65.6 İY 4.5 Alt: %34.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.1 | Eşit: %7.9 | Dep: %15.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32
Ev: 20.8 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 11.2
Ev: 7.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.4 21.5 Alt: %2.6
23.5 Şut Üst: %93.8 23.5 Alt: %6.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.1 7.5 Alt: %12.9
8.5 İsabetli Üst: %78.8 8.5 Alt: %21.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Canberra United W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brisbane Roar FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Canberra United W (-1.25)
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brisbane Roar FC W (+1.25)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
-1.25 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
-1.00 @1.79 %56.0 %21.1 @2.27 %44.0
-0.75 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
-0.50 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
-0.25 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
0.0 @1.25 %80.0 %18.4 @5.01 %20.0
+0.25 @1.22 %82.1 %0.0 @5.57 %17.9
+0.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+0.75 @1.14 %88.0 %0.0 @8.35 %12.0
+1.00 @1.08 %92.8 %9.8 @13.87 %7.2
+1.25 @1.07 %93.2 %0.0 @14.63 %6.8
+1.50 @1.07 %93.5 %0.0 @15.38 %6.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %90.4 %0.0 @10.43 %9.6
+2.00 @1.12 %89.5 %15.7 @9.54 %10.5
+2.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.52 %18.1
+2.50 @1.33 %75.5 %0.0 @4.08 %24.5
+2.75 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
+3.00 @1.45 %69.1 %20.6 @3.24 %30.9
+3.25 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+3.50 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.3% 1.9% 1.6% 0.7% 0.2% 0.1%
1 Gol 4.6% 7.1% 4.3% 1.9% 0.6% 0.2%
2 Gol 7.0% 9.1% 6.0% 2.6% 0.9% 0.2%
3 Gol 6.4% 8.4% 5.5% 2.4% 0.8% 0.2%
4 Gol 4.4% 5.7% 3.8% 1.6% 0.5% 0.1%
5 Gol 2.4% 3.2% 2.1% 0.9% 0.3% 0.1%
Canberra United W — Son 5 Maç
B vs Central Coast Mariners W (D)
0 - 0
G vs Adelaide United W (E)
3 - 2
M vs Melbourne City W (D)
3 - 1
G vs Western Sydney Wanderers W (E)
3 - 0
M vs Perth Glory FC W (D)
1 - 0
Brisbane Roar FC W — Son 5 Maç
G vs Perth Glory FC W (E)
5 - 2
G vs Newcastle Jets FC W (E)
4 - 2
M vs Wellington Phoenix W (D)
3 - 0
M vs Adelaide United W (E)
0 - 2
M vs Sydney FC W (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.