Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Ireland
Premier Division •
21.03.2026 — 19:30
Lincoln Red Imps FC
Elo: 1605λ (Beklenen Gol): 0.85
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
St Joseph S Fc
Elo: 1608λ (Beklenen Gol): 2.71
Model Güven Derecesi:
%90
Lincoln Red Imps FC - St Joseph S Fc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 2.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Joseph S Fc %75.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Lincoln Red Imps FC xG
1.20
Dengeli
St Joseph S Fc xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%8.8
X (Beraberlik)
%15.3
2 (Deplasman)
%75.9
Çifte Şans 1X: %24.1
Çifte Şans X2: %91.2
Çifte Şans 12: %84.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %87.6
1.5 Alt: %12.5
2.5 Üst: %69.0
2.5 Alt: %31.0
3.5 Üst: %47.6
3.5 Alt: %52.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.1
KG Yok
%45.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.4
0-3
%9.4
1-2
%8.9
1-3
%8.0
0-1
%7.2
1-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %11.0
İY X: %32.4
İY 2: %56.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.0
İY 0.5 Alt: %21.0
İY 1.5 Üst: %47.9
İY 1.5 Alt: %52.1
İY 2.5 Üst: %21.1
İY 2.5 Alt: %78.9
İY 3.5 Üst: %7.2
İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.8
+
Dep
7.55
=
Toplam
11.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.7
8.5 Alt: %20.3
9.5 Üst: %69.6
9.5 Alt: %30.4
10.5 Üst: %58.1
10.5 Alt: %41.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.22 Korner (Ev: 1.75, Dep: 3.47)
İY 4.5 Üst: %59.7
İY 4.5 Alt: %40.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %10.0 |
Eşit: %6.5 |
Dep: %83.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29
Ev: 9.3 • Dep: 19.8
İsabetli Şut
10.1
Ev: 3.3 • Dep: 6.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.3
21.5 Alt: %7.7
23.5 Şut Üst: %84.7
23.5 Alt: %15.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.5
7.5 Alt: %21.5
8.5 İsabetli Üst: %67.4
8.5 Alt: %32.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLincoln Red Imps FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St Joseph S Fc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Lincoln Red Imps FC (+1.75)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
St Joseph S Fc (-1.75)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @34.98 | %2.9 | %0.0 | @1.03 | %97.1 |
| -1.25 | @33.86 | %3.0 | %0.0 | @1.03 | %97.1 |
| -1.00 | @32.74 | %3.1 | %6.4 | @1.03 | %97.0 |
| -0.75 | @15.98 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -0.50 | @10.80 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -0.25 | @9.93 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| 0.0 | @9.05 | %11.1 | %16.2 | @1.12 | %89.0 |
| +0.25 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| +0.50 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +0.75 | @3.50 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
| +1.00 | @3.08 | %32.4 | %21.5 | @1.48 | %67.6 |
| +1.25 | @2.47 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| +1.50 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.83 | %14.6 |
| +2.00 | @1.20 | %83.6 | %19.6 | @6.09 | %16.4 |
| +2.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +2.50 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +2.75 | @1.59 | %63.0 | %0.0 | @2.70 | %37.0 |
| +3.00 | @1.74 | %57.6 | %22.7 | @2.36 | %42.4 |
| +3.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +3.50 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 7.6% | 11.0% | 10.0% | 6.8% | 3.7% |
| 1 Gol | 2.0% | 7.5% | 9.4% | 8.5% | 5.8% | 3.1% |
| 2 Gol | 1.1% | 3.0% | 4.0% | 3.6% | 2.5% | 1.3% |
| 3 Gol | 0.3% | 0.8% | 1.1% | 1.0% | 0.7% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Lincoln Red Imps FC — Son 5 Maç
G
vs Magpies (D)
1 - 2
G
vs St Joseph S Fc (D)
0 - 1
M
vs St Joseph S Fc (E)
1 - 4
B
vs St Joseph S Fc (D)
1 - 1
G
vs St Joseph S Fc (D)
0 - 1
St Joseph S Fc — Son 5 Maç
M
vs Lincoln Red Imps FC (E)
0 - 1
G
vs Lincoln Red Imps FC (D)
1 - 4
G
vs Magpies (E)
4 - 0
B
vs Lincoln Red Imps FC (E)
1 - 1
G
vs Magpies (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Rock Cup | St Joseph S Fc | 0 - 1 | Lincoln Red Imps FC |
| 14.01.2026 | Premier Division | Lincoln Red Imps FC | 1 - 4 | St Joseph S Fc |
| 23.11.2025 | Premier Division | St Joseph S Fc | 1 - 1 | Lincoln Red Imps FC |
| 05.04.2025 | Premier Division | St Joseph S Fc | 0 - 1 | Lincoln Red Imps FC |
| 09.02.2025 | Premier Division | St Joseph S Fc | 0 - 0 | Lincoln Red Imps FC |
| 23.10.2024 | Premier Division | Lincoln Red Imps FC | 0 - 0 | St Joseph S Fc |
| 18.08.2024 | Super Cup | Lincoln Red Imps FC | 1 - 1 | St Joseph S Fc |