Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
09.05.2026 — 14:00
Alemannia Aachen U19
Elo: 1419λ (Beklenen Gol): 1.33
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Rot-Weiss Essen U19
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 1.70
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Alemannia Aachen U19 - Rot-Weiss Essen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 1.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rot-Weiss Essen U19 %45.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Alemannia Aachen U19 xG
1.60
Dengeli
Rot-Weiss Essen U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.3
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%45.4
Çifte Şans 1X: %54.7
Çifte Şans X2: %70.7
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.7
2.5 Üst: %58.3
2.5 Alt: %41.7
3.5 Üst: %35.9
3.5 Alt: %64.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.9
KG Yok
%39.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.8
1-2
%9.3
0-1
%7.4
2-1
%7.3
0-2
%7.0
2-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.7
İY X: %40.5
İY 2: %34.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.3
İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.76
+
Dep
5.37
=
Toplam
10.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.2
8.5 Alt: %31.8
9.5 Üst: %55.8
9.5 Alt: %44.2
10.5 Üst: %43.3
10.5 Alt: %56.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.19, Dep: 2.47)
İY 4.5 Üst: %49.8
İY 4.5 Alt: %50.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %36.2 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %51.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 12.2 • Dep: 13.6
İsabetli Şut
9
Ev: 4.3 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.4
21.5 Alt: %20.6
23.5 Şut Üst: %65.9
23.5 Alt: %34.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.3
7.5 Alt: %32.7
8.5 İsabetli Üst: %54.1
8.5 Alt: %46.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAlemannia Aachen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rot-Weiss Essen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Alemannia Aachen U19 (+0.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rot-Weiss Essen U19 (-0.25)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.71 | %13.0 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| -1.25 | @7.08 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.45 | %15.5 | %16.4 | @1.18 | %84.5 |
| -0.75 | @4.34 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.50 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.42 | %70.7 |
| -0.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| 0.0 | @2.53 | %39.5 | %25.6 | @1.65 | %60.6 |
| +0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| +0.50 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +0.75 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +1.00 | @1.43 | %69.7 | %21.1 | @3.30 | %30.3 |
| +1.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.74 | %26.7 |
| +1.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +2.00 | @1.33 | %75.4 | %23.3 | @4.07 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.00 | @2.19 | %45.6 | %22.6 | @1.84 | %54.4 |
| +3.25 | @2.52 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.50 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 7.5% | 7.1% | 4.0% | 1.7% | 0.6% |
| 1 Gol | 5.7% | 11.9% | 9.4% | 5.3% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.3% | 7.3% | 6.2% | 3.5% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.9% | 3.3% | 2.8% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Alemannia Aachen U19 — Son 5 Maç
B
vs Hombrucher SV U19 (D)
1 - 1
G
vs SG Unterrath U19 (E)
2 - 0
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
2 - 0
G
vs Fortuna Düsseldorf U19 (E)
1 - 0
B
vs Elversberg U19 (D)
2 - 2
Rot-Weiss Essen U19 — Son 5 Maç
G
vs SG Unterrath U19 (D)
1 - 3
G
vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 0
M
vs Schalke 04 U19 (D)
2 - 0
M
vs Schalke 04 U19 (E)
1 - 4
M
vs Schalke 04 U19 (D)
5 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.