Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Mexico
Liga de Expansión MX •
07.03.2026 — 04:00
Venados FC
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 3.16
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Correcaminos Uat
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%90
Venados FC - Correcaminos Uat mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.16, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Venados FC %71.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Venados FC xG
3.15
Dengeli
Correcaminos Uat xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%71.9
X (Beraberlik)
%14.9
2 (Deplasman)
%13.3
Çifte Şans 1X: %86.8
Çifte Şans X2: %28.1
Çifte Şans 12: %85.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.4
1.5 Alt: %5.6
2.5 Üst: %83.0
2.5 Alt: %17.0
3.5 Üst: %66.3
3.5 Alt: %33.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.2
KG Yok
%27.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%7.8
2-1
%7.4
4-1
%6.1
3-0
%5.6
3-2
%5.4
2-0
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %54.9
İY X: %29.4
İY 2: %15.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.0
İY 0.5 Alt: %14.0
İY 1.5 Üst: %60.8
İY 1.5 Alt: %39.2
İY 2.5 Üst: %32.5
İY 2.5 Alt: %67.5
İY 3.5 Üst: %13.8
İY 3.5 Alt: %86.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.43
+
Dep
4.7
=
Toplam
13.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.6
8.5 Alt: %9.4
9.5 Üst: %84.3
9.5 Alt: %15.7
10.5 Üst: %76.0
10.5 Alt: %24.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.04 Korner (Ev: 3.88, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %72.1
İY 4.5 Alt: %28.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.4 |
Eşit: %6.7 |
Dep: %11.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.9
Ev: 23.3 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
12.3
Ev: 8.3 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2
21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.9
23.5 Alt: %2.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.2
7.5 Alt: %7.8
8.5 İsabetli Üst: %86.2
8.5 Alt: %13.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVenados FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Correcaminos Uat
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Venados FC (-1.50)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Correcaminos Uat (+1.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %21.1
+4.00 Gol Alt
@2.11
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| -1.25 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| -1.00 | @1.63 | %61.3 | %20.2 | @2.58 | %38.7 |
| -0.75 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| -0.50 | @1.45 | %69.1 | %0.0 | @3.24 | %30.9 |
| -0.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| 0.0 | @1.21 | %82.8 | %16.5 | @5.80 | %17.2 |
| +0.25 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.38 | %15.7 |
| +0.50 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.95 | %14.4 |
| +0.75 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.51 | %10.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.7 | %8.7 | @15.93 | %6.3 |
| +1.25 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.68 | %6.0 |
| +1.50 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.43 | %5.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.14 | %6.6 |
| +2.00 | @1.08 | %92.9 | %12.6 | @14.12 | %7.1 |
| +2.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
| +2.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.31 | %18.8 |
| +2.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.8 |
| +3.00 | @1.30 | %76.9 | %18.5 | @4.33 | %23.1 |
| +3.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +3.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.68 | %37.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 1.3% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.4% | 5.6% | 3.6% | 1.7% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 5.9% | 8.2% | 5.7% | 2.6% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 6.2% | 8.6% | 6.0% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 4.9% | 6.8% | 4.7% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 5 Gol | 3.1% | 4.3% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
Venados FC — Son 5 Maç
G
vs Correcaminos Uat (D)
3 - 6
B
vs Correcaminos Uat (D)
1 - 1
G
vs Correcaminos Uat (E)
5 - 1
M
vs Correcaminos Uat (D)
2 - 1
G
vs Correcaminos Uat (E)
4 - 3
Correcaminos Uat — Son 5 Maç
M
vs Monarcas (D)
3 - 0
M
vs Venados FC (E)
3 - 6
B
vs Monarcas (E)
1 - 1
M
vs Monarcas (D)
3 - 2
B
vs Venados FC (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Liga de Expansión MX | Correcaminos Uat | 3 - 6 | Venados FC |
| 21.03.2025 | Liga de Expansión MX | Correcaminos Uat | 1 - 1 | Venados FC |
| 05.10.2024 | Liga de Expansión MX | Venados FC | 5 - 1 | Correcaminos Uat |
| 24.03.2024 | Liga de Expansión MX | Correcaminos Uat | 2 - 1 | Venados FC |
| 23.08.2023 | Liga de Expansión MX | Venados FC | 4 - 3 | Correcaminos Uat |
| 11.01.2023 | Liga de Expansión MX | Correcaminos Uat | 1 - 1 | Venados FC |
| 27.06.2022 | Liga de Expansión MX | Venados FC | 1 - 3 | Correcaminos Uat |
| 02.02.2022 | Liga de Expansión MX | Venados FC | 2 - 2 | Correcaminos Uat |