Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Polonya
I Liga •
03.11.2026 — 20:00
Chrobry Głogów
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 1.07
VS
Başlamadı
Arka Gdynia
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.82
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chrobry Głogów - Arka Gdynia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 1.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Arka Gdynia %54.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chrobry Głogów xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Arka Gdynia xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.3
X (Beraberlik)
%24.6
2 (Deplasman)
%54.1
Çifte Şans 1X: %45.9
Çifte Şans X2: %78.7
Çifte Şans 12: %75.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5
0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %79.1
1.5 Alt: %20.9
2.5 Üst: %55.0
2.5 Alt: %45.0
3.5 Üst: %32.6
3.5 Alt: %67.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
1-2
%9.9
0-1
%9.4
0-2
%9.2
0-0
%6.4
1-3
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.3
İY X: %40.8
İY 2: %39.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.8
İY 0.5 Alt: %28.2
İY 1.5 Üst: %37.9
İY 1.5 Alt: %62.1
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.23
+
Dep
5.62
=
Toplam
9.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %65.0
8.5 Alt: %35.0
9.5 Üst: %52.3
9.5 Alt: %47.7
10.5 Üst: %39.8
10.5 Alt: %60.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.53 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.59)
İY 4.5 Üst: %47.4
İY 4.5 Alt: %52.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %27.2 |
Eşit: %11.7 |
Dep: %61.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 10.6 • Dep: 14.3
İsabetli Şut
8.6
Ev: 3.8 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.2
21.5 Alt: %25.8
23.5 Şut Üst: %59.3
23.5 Alt: %40.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.3
7.5 Alt: %36.7
8.5 İsabetli Üst: %49.7
8.5 Alt: %50.3
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %12.0| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 2,70 | %33.0 | %21.3 | -42.5% | -11.7% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 3,00 | %29.4 | %24.6 | -26.2% | -4.8% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 Değerli Bahis | 2,40 | %37.5 | %54.1 | +29.8% | +16.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 7,00 | %13.4 | %55.0 | +284.9% | +41.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,08 | %86.6 | %45.0 | -51.4% | -41.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var | 1,65 | %56.0 | %55.7 | -8.1% | -0.3% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Yok | 2,10 | %44.0 | %44.3 | -7.0% | +0.3% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@7,00)
+284.9% EV
Matematiksel Avantaj: +41.6%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChrobry Głogów
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Arka Gdynia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chrobry Głogów (+0.75)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Arka Gdynia (-0.75)
@2.10
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.06
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.23 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
| -1.25 | @11.41 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
| -1.00 | @10.60 | %9.4 | %13.3 | @1.10 | %90.6 |
| -0.75 | @6.29 | %15.9 | %0.0 | @1.19 | %84.1 |
| -0.50 | @4.65 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -0.25 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.33 | %75.5 |
| 0.0 | @3.50 | %28.6 | %24.9 | @1.40 | %71.4 |
| +0.25 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| +0.50 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| +0.75 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| +1.00 | @1.66 | %60.4 | %23.2 | @2.53 | %39.6 |
| +1.25 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +1.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.4 | @3.57 | %28.0 |
| +2.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| +2.75 Ana Hat | @2.06 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| +3.00 | @2.43 | %41.2 | %22.6 | @1.70 | %58.9 |
| +3.25 | @2.79 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +3.50 | @3.14 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.5% | 9.5% | 9.3% | 5.6% | 2.6% | 0.9% |
| 1 Gol | 5.2% | 11.8% | 10.0% | 6.0% | 2.7% | 1.0% |
| 2 Gol | 3.2% | 5.9% | 5.3% | 3.2% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.1% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Chrobry Głogów — Son 5 Maç
G
vs Polonia Bytom (E)
2 - 0
M
vs Polonia Bytom (D)
3 - 2
M
vs Pogoń Grod. Mazowiecki (E)
0 - 4
M
vs Warta Poznań (E)
1 - 3
M
vs Polonia Warszawa (D)
2 - 0
Arka Gdynia — Son 5 Maç
M
vs Stal Rzeszow (E)
1 - 2
M
vs Stal Rzeszów (E)
1 - 2
G
vs Nieciecza (E)
3 - 1
M
vs Polonia Warszawa (E)
1 - 2
G
vs IFK Goteborg (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.