Maç Listesine Dön
World UEFA Youth League • 03.11.2026 — 18:30

Maccabi Tel Aviv U19

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.54
VS
Başlamadı

Zürich U19

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Maccabi Tel Aviv U19 - Zürich U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Maccabi Tel Aviv U19 %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Maccabi Tel Aviv U19 xG 1.91
Dengeli
Zürich U19 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.0
X (Beraberlik) %27.3
2 (Deplasman) %25.7

Çifte Şans 1X: %74.3
Çifte Şans X2: %53.0
Çifte Şans 12: %72.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7 0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.5 1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.6 2.5 Alt: %51.4
3.5 Üst: %26.8 3.5 Alt: %73.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.7
KG Yok %47.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
1-0
%10.3
2-1
%9.3
2-0
%8.7
0-0
%8.2
0-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.8 İY X: %43.7 İY 2: %21.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.6 İY 1.5 Alt: %66.4
İY 2.5 Üst: %11.5 İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.18
+
Dep 4.04
=
Toplam 9.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.2 8.5 Alt: %42.8
9.5 Üst: %44.1 9.5 Alt: %55.9
10.5 Üst: %32.0 10.5 Alt: %68.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.24 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %41.8 İY 4.5 Alt: %58.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.3 | Eşit: %12.5 | Dep: %29.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 13.4 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.8 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.5 21.5 Alt: %37.5
23.5 Şut Üst: %46.0 23.5 Alt: %54.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.3 7.5 Alt: %43.7
8.5 İsabetli Üst: %42.4 8.5 Alt: %57.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Maccabi Tel Aviv U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zürich U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Maccabi Tel Aviv U19 (-0.50)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zürich U19 (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.15 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
-1.25 @3.68 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-1.00 @3.21 %31.2 %22.8 @1.45 %68.8
-0.75 @2.50 %40.0 %0.0 @1.67 %60.0
-0.50 Ana Hat @2.14 %46.8 %0.0 @1.88 %53.2
-0.25 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
0.0 @1.55 %64.5 %27.5 @2.82 %35.5
+0.25 @1.42 %70.2 %0.0 @3.35 %29.8
+0.50 @1.35 %74.3 %0.0 @3.89 %25.7
+0.75 @1.24 %80.6 %0.0 @5.15 %19.4
+1.00 @1.14 %88.1 %15.7 @8.38 %11.9
+1.25 @1.12 %89.1 %0.0 @9.15 %10.9
+1.50 @1.11 %89.9 %0.0 @9.93 %10.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
+2.00 @1.53 %65.3 %26.1 @2.88 %34.7
+2.25 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
+2.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.8
+2.75 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
+3.00 @2.97 %33.7 %21.9 @1.51 %66.3
+3.25 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
+3.50 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.3% 7.0% 4.3% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.4% 13.1% 6.6% 2.4% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.7% 9.4% 5.1% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.5% 4.8% 2.6% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.7% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Maccabi Tel Aviv U19 — Son 5 Maç
B vs Zürich U19 (D)
1 - 1
B vs Sigma Olomouc U19 (E)
2 - 2
B vs Sigma Olomouc U19 (D)
1 - 1
G vs Anzhi U19 (E)
3 - 0
M vs Anzhi U19 (D)
3 - 2
Zürich U19 — Son 5 Maç
B vs Maccabi Tel Aviv U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
28.10.2026 2.Tur Zürich U19 1 - 1 Maccabi Tel Aviv U19