Maç Listesine Dön
World UEFA Youth League • 03.11.2026 — 16:00

Manchester United U19

Elo: 1494
λ (Beklenen Gol): 2.33
VS
Başlamadı

Roma U19

Elo: 1564
λ (Beklenen Gol): 1.87
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Manchester United U19 - Roma U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.33, Dep: 1.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Manchester United U19 %48.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Manchester United U19 xG 2.39
Dengeli
Roma U19 xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %48.3
X (Beraberlik) %20.7
2 (Deplasman) %31.0

Çifte Şans 1X: %69.1
Çifte Şans X2: %51.7
Çifte Şans 12: %79.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9 0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.7 1.5 Alt: %7.3
2.5 Üst: %78.9 2.5 Alt: %21.1
3.5 Üst: %60.4 3.5 Alt: %39.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.8
KG Yok %23.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.6
2-2
%7.1
1-1
%7.0
1-2
%6.1
3-1
%5.9
3-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.5 İY X: %33.9 İY 2: %27.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8 İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %57.0 İY 1.5 Alt: %43.0
İY 2.5 Üst: %28.9 İY 2.5 Alt: %71.1
İY 3.5 Üst: %11.8 İY 3.5 Alt: %88.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.77
+
Dep 5.73
=
Toplam 12.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.5 8.5 Alt: %12.5
9.5 Üst: %79.9 9.5 Alt: %20.1
10.5 Üst: %70.3 10.5 Alt: %29.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.75 Korner (Ev: 3.12, Dep: 2.64)
İY 4.5 Üst: %68.0 İY 4.5 Alt: %32.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.0 | Eşit: %10.9 | Dep: %33.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.8
Ev: 18.3 • Dep: 14.6
İsabetli Şut 11.5
Ev: 6.5 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.1 21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.4 23.5 Alt: %4.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.6 7.5 Alt: %11.4
8.5 İsabetli Üst: %80.9 8.5 Alt: %19.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Manchester United U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Roma U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Manchester United U19 (-0.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Roma U19 (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.59 %27.8 %0.0 @1.39 %72.2
-1.25 @3.24 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
-1.00 @2.89 %34.6 %19.5 @1.53 %65.5
-0.75 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
-0.50 Ana Hat @2.12 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.25 @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
0.0 @1.66 %60.3 %21.6 @2.52 %39.7
+0.25 @1.54 %65.1 %0.0 @2.87 %34.9
+0.50 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+0.75 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+1.00 @1.23 %81.5 %15.5 @5.41 %18.5
+1.25 @1.20 %83.1 %0.0 @5.90 %16.9
+1.50 @1.19 %84.4 %0.0 @6.40 %15.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %91.8 %0.0 @12.12 %8.3
+2.00 @1.10 %91.1 %14.4 @11.18 %8.9
+2.25 @1.19 %84.0 %0.0 @6.25 %16.0
+2.50 @1.28 %78.0 %0.0 @4.54 %22.0
+2.75 @1.32 %75.6 %0.0 @4.10 %24.4
+3.00 @1.38 %72.7 %19.4 @3.66 %27.3
+3.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+3.50 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.1% 2.4% 2.7% 1.7% 0.8% 0.3%
1 Gol 3.2% 7.4% 6.4% 4.0% 1.9% 0.7%
2 Gol 4.3% 8.0% 7.4% 4.6% 2.2% 0.8%
3 Gol 3.3% 6.2% 5.8% 3.6% 1.7% 0.6%
4 Gol 1.9% 3.6% 3.4% 2.1% 1.0% 0.4%
5 Gol 0.9% 1.7% 1.6% 1.0% 0.5% 0.2%
Manchester United U19 — Son 5 Maç
M vs Como U19 (D)
2 - 1
M vs Atletico Madrid U19 (D)
3 - 0
G vs Sabah U19 (E)
5 - 0
B vs AZ U19 (E)
0 - 0
M vs AZ U19 (D)
2 - 1
Roma U19 — Son 5 Maç
G vs Slovan Bratislava U19 (E)
5 - 0
M vs Real Madrid U19 (E)
0 - 1
G vs Fenerbahçe U19 (D)
2 - 4
M vs Sassuolo U19 (D)
3 - 0
G vs Lazio U19 (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.