Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
UEFA Youth League •
03.11.2026 — 14:00
Galatasaray U19
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 4.36
VS
Başlamadı
Stuttgart U19
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 2.53
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Galatasaray U19 - Stuttgart U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.36, Dep: 2.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Galatasaray U19 %68.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %96.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %90.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Galatasaray U19 xG
3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Stuttgart U19 xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.36 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%68.2
X (Beraberlik)
%13.0
2 (Deplasman)
%18.8
Çifte Şans 1X: %81.2
Çifte Şans X2: %31.8
Çifte Şans 12: %87.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.7
0.5 Alt: %0.3
1.5 Üst: %99.3
1.5 Alt: %0.8
2.5 Üst: %96.7
2.5 Alt: %3.3
3.5 Üst: %90.9
3.5 Alt: %9.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%90.9
KG Yok
%9.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor4-2
%5.1
3-2
%4.7
5-2
%4.4
4-3
%4.3
4-1
%4.0
3-3
%3.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %53.8
İY X: %24.7
İY 2: %21.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %94.4
İY 0.5 Alt: %5.6
İY 1.5 Üst: %81.3
İY 1.5 Alt: %18.8
İY 2.5 Üst: %57.5
İY 2.5 Alt: %42.5
İY 3.5 Üst: %33.9
İY 3.5 Alt: %66.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.5
+
Dep
7.16
=
Toplam
17.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %99.1
8.5 Alt: %0.9
9.5 Üst: %98.2
9.5 Alt: %1.8
10.5 Üst: %96.4
10.5 Alt: %3.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 8.12 Korner (Ev: 4.83, Dep: 3.29)
İY 4.5 Üst: %90.7
İY 4.5 Alt: %9.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %74.1 |
Eşit: %7.3 |
Dep: %18.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
42.7
Ev: 24 • Dep: 18.7
İsabetli Şut
16.4
Ev: 10 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.0
23.5 Şut Üst: %99.9
23.5 Alt: %0.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %99.2
7.5 Alt: %0.8
8.5 İsabetli Üst: %98.2
8.5 Alt: %1.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGalatasaray U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stuttgart U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Galatasaray U19 (-1.00)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %19.8
Stuttgart U19 (+1.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.17
%85.4 İhtimal
İade (Push): %13.8
+4.00 Gol Alt
@6.83
%14.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| -1.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| -1.00 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %19.8 | @2.07 | %48.3 |
| -0.75 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| -0.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| -0.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| 0.0 | @1.35 | %74.1 | %17.4 | @3.86 | %25.9 |
| +0.25 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +0.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +0.75 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.02 | %16.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.8 | %11.4 | @8.90 | %11.2 |
| +1.25 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.47 | %10.6 |
| +1.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.04 | %10.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.01 | %98.9 | %0.0 | @94.77 | %1.1 |
| +2.00 | @1.01 | %98.9 | %3.6 | @93.04 | %1.1 |
| +2.25 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.61 | %2.9 |
| +2.50 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.56 | %4.6 |
| +2.75 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.70 | %4.8 |
| +3.00 | @1.05 | %95.0 | %8.0 | @19.84 | %5.0 |
| +3.25 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.12 | %9.0 |
| +3.50 | @1.14 | %87.4 | %0.0 | @7.92 | %12.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 0.5% | 1.7% | 2.0% | 1.7% | 1.1% | 0.6% |
| 2 Gol | 1.4% | 3.5% | 4.5% | 3.8% | 2.4% | 1.2% |
| 3 Gol | 2.0% | 5.1% | 6.5% | 5.5% | 3.5% | 1.8% |
| 4 Gol | 2.2% | 5.6% | 7.1% | 6.0% | 3.8% | 1.9% |
| 5 Gol | 1.9% | 4.9% | 6.1% | 5.2% | 3.3% | 1.7% |
Galatasaray U19 — Son 5 Maç
B
vs Konyaspor U19 (D)
0 - 0
M
vs Lille U19 (D)
3 - 1
M
vs Trabzonspor U19 (D)
3 - 1
B
vs Sporting CP U19 (D)
2 - 2
M
vs İstanbul Başakşehir U19 (D)
3 - 1
Stuttgart U19 — Son 5 Maç
G
vs Ingolstadt U19 (D)
1 - 3
M
vs Atletico Madrid U19 (E)
2 - 4
B
vs 1860 München U19 (E)
3 - 3
M
vs Slovan Bratislava U19 (D)
1 - 0
B
vs Hertha BSC U19 (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.