Maç Listesine Dön
Japonya J3 League • 03.11.2026 — 08:00

Nara Club

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 2.40
VS
Başlamadı

Thespakusatsu Gunma

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 0.83
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nara Club - Thespakusatsu Gunma mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.40, Dep: 0.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nara Club %71.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nara Club xG 2.71
Dengeli
Thespakusatsu Gunma xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %71.5
X (Beraberlik) %18.0
2 (Deplasman) %10.6

Çifte Şans 1X: %89.4
Çifte Şans X2: %28.5
Çifte Şans 12: %82.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.7 2.5 Alt: %37.3
3.5 Üst: %40.5 3.5 Alt: %59.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.1
KG Yok %48.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%11.4
2-1
%9.5
3-0
%9.1
1-0
%8.9
1-1
%8.5
3-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.5 İY X: %35.4 İY 2: %12.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.9 İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %43.2 İY 1.5 Alt: %56.8
İY 2.5 Üst: %17.6 İY 2.5 Alt: %82.4
İY 3.5 Üst: %5.5 İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.91
+
Dep 3.51
=
Toplam 10.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.3 8.5 Alt: %28.7
9.5 Üst: %59.4 9.5 Alt: %40.6
10.5 Üst: %47.0 10.5 Alt: %53.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.8 Korner (Ev: 3.18, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %52.3 İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %81.8 | Eşit: %7.3 | Dep: %11.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27
Ev: 18.7 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 9.5
Ev: 6.6 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.4 21.5 Alt: %14.6
23.5 Şut Üst: %74.1 23.5 Alt: %25.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.9 7.5 Alt: %27.1
8.5 İsabetli Üst: %60.6 8.5 Alt: %39.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Nara Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Thespakusatsu Gunma
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Nara Club (-1.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Thespakusatsu Gunma (+1.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %23.0
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
-1.25 @1.86 %53.7 %0.0 @2.16 %46.3
-1.00 @1.62 %61.7 %22.9 @2.61 %38.3
-0.75 @1.50 %66.6 %0.0 @3.00 %33.4
-0.50 @1.42 %70.5 %0.0 @3.39 %29.5
-0.25 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
0.0 @1.16 %86.6 %18.6 @7.44 %13.4
+0.25 @1.14 %87.9 %0.0 @8.29 %12.1
+0.50 @1.12 %89.1 %0.0 @9.14 %10.9
+0.75 @1.08 %92.6 %0.0 @13.43 %7.5
+1.00 @1.04 %96.3 %7.5 @27.23 %3.7
+1.25 @1.04 %96.5 %0.0 @28.34 %3.5
+1.50 @1.04 %96.6 %0.0 @29.45 %3.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.3 %0.0 @5.34 %18.7
+2.00 @1.27 %78.6 %22.0 @4.68 %21.4
+2.25 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
+2.50 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+2.75 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
+3.00 Ana Hat @2.01 %49.8 %23.0 @1.99 %50.2
+3.25 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
+3.50 @2.61 %38.3 %0.0 @1.62 %61.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 2.8% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 9.2% 8.8% 3.4% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.8% 9.8% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
3 Gol 9.4% 7.9% 3.3% 0.9% 0.2% 0.0%
4 Gol 5.7% 4.7% 2.0% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.7% 2.3% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
Nara Club — Son 5 Maç
G vs Kamatamare Sanuki (D)
0 - 2
M vs FC Ryukyu (E)
1 - 3
M vs Osaka (D)
2 - 0
G vs Kanazawa (D)
0 - 1
G vs Kitakyushu (E)
2 - 0
Thespakusatsu Gunma — Son 5 Maç
M vs Kanazawa (D)
4 - 0
G vs Kamatamare Sanuki (E)
1 - 0
M vs Matsumoto Yamaga (D)
2 - 0
B vs Gainare Tottori (D)
1 - 1
G vs FC Ryukyu (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.