Maç Listesine Dön
Japonya J3 League • 03.11.2026 — 08:00

Kamatamare Sanuki

Elo: 1436
λ (Beklenen Gol): 0.86
VS
Başlamadı

Matsumoto Yamaga

Elo: 1486
λ (Beklenen Gol): 2.05
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 2.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Matsumoto Yamaga %64.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kamatamare Sanuki xG 1.20
Dengeli
Matsumoto Yamaga xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %14.2
X (Beraberlik) %21.7
2 (Deplasman) %64.1

Çifte Şans 1X: %35.9
Çifte Şans X2: %85.8
Çifte Şans 12: %78.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7 0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.4 1.5 Alt: %20.6
2.5 Üst: %55.6 2.5 Alt: %44.4
3.5 Üst: %33.2 3.5 Alt: %66.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.1
KG Yok %48.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%11.4
0-1
%10.4
1-1
%10.4
1-2
%9.9
0-3
%7.8
1-3
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.4 İY X: %39.1 İY 2: %46.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2 İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.2 İY 1.5 Alt: %61.8
İY 2.5 Üst: %14.3 İY 2.5 Alt: %85.7
İY 3.5 Üst: %4.2 İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.82
+
Dep 6.12
=
Toplam 9.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.0 8.5 Alt: %34.0
9.5 Üst: %53.4 9.5 Alt: %46.6
10.5 Üst: %40.9 10.5 Alt: %59.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 1.76, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %48.1 İY 4.5 Alt: %51.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %18.5 | Eşit: %9.9 | Dep: %71.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25
Ev: 9.3 • Dep: 15.7
İsabetli Şut 8.7
Ev: 3.3 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.3 21.5 Alt: %24.7
23.5 Şut Üst: %60.6 23.5 Alt: %39.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.9 7.5 Alt: %36.2
8.5 İsabetli Üst: %50.3 8.5 Alt: %49.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kamatamare Sanuki
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Matsumoto Yamaga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kamatamare Sanuki (+1.00)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %24.1
Matsumoto Yamaga (-1.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @21.29 %4.7 %0.0 @1.05 %95.3
-1.25 @20.25 %4.9 %0.0 @1.05 %95.1
-1.00 @19.21 %5.2 %9.8 @1.05 %94.8
-0.75 @9.94 %10.1 %0.0 @1.11 %89.9
-0.50 @6.92 %14.5 %0.0 @1.17 %85.6
-0.25 @6.16 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
0.0 @5.39 %18.6 %22.1 @1.23 %81.5
+0.25 @3.49 %28.7 %0.0 @1.40 %71.3
+0.50 @2.73 %36.6 %0.0 @1.58 %63.4
+0.75 @2.41 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+1.00 Ana Hat @2.08 %48.2 %24.1 @1.93 %51.8
+1.25 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+1.50 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.31 %76.1 %0.0 @4.19 %23.9
+2.00 @1.38 %72.3 %24.2 @3.61 %27.7
+2.25 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.7
+2.50 @1.82 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
+2.75 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+3.00 @2.41 %41.5 %22.8 @1.71 %58.6
+3.25 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
+3.50 @3.13 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.3% 10.6% 11.6% 7.9% 4.1% 1.7%
1 Gol 4.1% 10.5% 10.0% 6.8% 3.5% 1.4%
2 Gol 2.1% 4.2% 4.3% 3.0% 1.5% 0.6%
3 Gol 0.6% 1.2% 1.2% 0.9% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Kamatamare Sanuki — Son 5 Maç
M vs Nara Club (E)
0 - 2
M vs Thespakusatsu Gunma (D)
1 - 0
G vs Kanazawa (E)
3 - 1
M vs Roasso Kumamoto (E)
0 - 3
M vs Sagamihara (D)
3 - 2
Matsumoto Yamaga — Son 5 Maç
G vs Fukushima United (D)
1 - 3
M vs Renofa Yamaguchi (E)
0 - 2
G vs Thespakusatsu Gunma (E)
2 - 0
M vs Parceiro Nagano (D)
2 - 1
M vs Sanfrecce Hiroshima (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.