Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 26.04.2026 — 20:00

Stade de Mbour

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.62
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Ouakam

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 0.49
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade de Mbour - Ouakam mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.62, Dep: 0.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade de Mbour %31.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %18.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %45.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade de Mbour xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ouakam xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.62 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.4
X (Beraberlik) %45.3
2 (Deplasman) %23.4

Çifte Şans 1X: %76.6
Çifte Şans X2: %68.6
Çifte Şans 12: %54.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %66.3 0.5 Alt: %33.7
1.5 Üst: %31.2 1.5 Alt: %68.8
2.5 Üst: %10.2 2.5 Alt: %89.8
3.5 Üst: %2.7 3.5 Alt: %97.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %18.7
KG Yok %81.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%33.7
1-0
%19.6
0-1
%15.5
1-1
%10.8
2-0
%6.3
0-2
%4.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7 İY X: %65.0 İY 2: %15.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %39.0 İY 0.5 Alt: %61.0
İY 1.5 Üst: %9.3 İY 1.5 Alt: %90.7
İY 2.5 Üst: %1.4 İY 2.5 Alt: %98.6
İY 3.5 Üst: %0.2 İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.32
+
Dep 2.78
=
Toplam 6.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.4 8.5 Alt: %83.7
9.5 Üst: %9.1 9.5 Alt: %90.9
10.5 Üst: %4.7 10.5 Alt: %95.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.81 Korner (Ev: 1.53, Dep: 1.28)
İY 4.5 Üst: %15.3 İY 4.5 Alt: %84.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.4 | Eşit: %16.2 | Dep: %33.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 14
Ev: 7.8 • Dep: 6.2
İsabetli Şut 4.9
Ev: 2.8 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %2.9 21.5 Alt: %97.2
23.5 Şut Üst: %0.9 23.5 Alt: %99.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %12.2 7.5 Alt: %87.8
8.5 İsabetli Üst: %6.1 8.5 Alt: %93.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ouakam
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade de Mbour (0.0)
@1.75
%57.3 İhtimal
İade (Push): %45.3
Ouakam (+0.00)
@2.34
%42.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.20
%31.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.45
%68.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.72 %8.5 %0.0 @1.09 %91.5
-1.25 @10.39 %9.6 %0.0 @1.11 %90.4
-1.00 @9.05 %11.1 %22.8 @1.12 %89.0
-0.75 @4.45 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
-0.50 @3.19 %31.3 %0.0 @1.46 %68.7
-0.25 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
0.0 Ana Hat @1.75 %57.3 %45.3 @2.34 %42.7
+0.25 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+0.50 @1.31 %76.6 %0.0 @4.28 %23.4
+0.75 @1.19 %84.3 %0.0 @6.35 %15.8
+1.00 @1.07 %93.6 %18.1 @15.58 %6.4
+1.25 @1.06 %94.2 %0.0 @17.31 %5.8
+1.50 @1.06 %94.8 %0.0 @19.03 %5.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
+2.00 @7.77 %12.9 %21.1 @1.15 %87.1
+2.25 @8.81 %11.4 %0.0 @1.13 %88.7
+2.50 @9.85 %10.2 %0.0 @1.11 %89.8
+2.75 @15.04 %6.7 %0.0 @1.07 %93.4
+3.00 @34.99 %2.9 %7.5 @1.03 %97.1
+3.25 @36.41 %2.8 %0.0 @1.03 %97.3
+3.50 @37.84 %2.6 %0.0 @1.03 %97.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 33.7% 15.5% 4.0% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 19.5% 10.8% 2.5% 0.4% 0.1% 0.0%
2 Gol 6.3% 3.1% 0.8% 0.1% 0.0% 0.0%
3 Gol 1.3% 0.6% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Stade de Mbour — Son 5 Maç
B vs HLM (D)
1 - 1
B vs AS Camberene (E)
0 - 0
B vs HLM (E)
0 - 0
Ouakam — Son 5 Maç
G vs Wally Daan (E)
1 - 0
B vs Gorée (D)
0 - 0
M vs Gorée (D)
1 - 0
B vs Gorée (E)
2 - 2
G vs Gorée (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.