Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 17.05.2026 — 20:00

Teungueth

Elo: 1524
λ (Beklenen Gol): 0.45
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Stade de Mbour

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.47
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Teungueth - Stade de Mbour mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.45, Dep: 0.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade de Mbour %25.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %6.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %14.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %50.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Teungueth xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade de Mbour xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.3
X (Beraberlik) %50.2
2 (Deplasman) %25.5

Çifte Şans 1X: %74.5
Çifte Şans X2: %75.7
Çifte Şans 12: %49.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %59.2 0.5 Alt: %40.8
1.5 Üst: %23.9 1.5 Alt: %76.2
2.5 Üst: %6.5 2.5 Alt: %93.5
3.5 Üst: %1.4 3.5 Alt: %98.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %14.1
KG Yok %86.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%40.8
0-1
%18.0
1-0
%17.4
1-1
%9.0
0-2
%4.3
2-0
%4.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.9 İY X: %69.6 İY 2: %15.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %33.5 İY 0.5 Alt: %66.5
İY 1.5 Üst: %6.7 İY 1.5 Alt: %93.3
İY 2.5 Üst: %0.9 İY 2.5 Alt: %99.2
İY 3.5 Üst: %0.1 İY 3.5 Alt: %99.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 2.98
+
Dep 2.72
=
Toplam 5.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %12.4 8.5 Alt: %87.7
9.5 Üst: %6.5 9.5 Alt: %93.5
10.5 Üst: %3.2 10.5 Alt: %96.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.62 Korner (Ev: 1.37, Dep: 1.25)
İY 4.5 Üst: %12.6 İY 4.5 Alt: %87.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %45.8 | Eşit: %17.0 | Dep: %37.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 13
Ev: 7 • Dep: 6
İsabetli Şut 4.6
Ev: 2.5 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %1.4 21.5 Alt: %98.6
23.5 Şut Üst: %0.4 23.5 Alt: %99.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %9.1 7.5 Alt: %90.9
8.5 İsabetli Üst: %4.3 8.5 Alt: %95.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Teungueth
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Teungueth (0.0)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %50.2
Stade de Mbour (+0.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@4.19
%23.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.31
%76.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @19.90 %5.0 %0.0 @1.05 %95.0
-1.25 @17.98 %5.6 %0.0 @1.06 %94.4
-1.00 @16.06 %6.2 %19.3 @1.07 %93.8
-0.75 @6.16 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
-0.50 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-0.25 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.5
0.0 Ana Hat @2.05 %48.8 %50.2 @1.95 %51.2
+0.25 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.0
+0.50 @1.34 %74.5 %0.0 @3.92 %25.5
+0.75 @1.21 %82.8 %0.0 @5.82 %17.2
+1.00 @1.07 %93.2 %20.1 @14.68 %6.8
+1.25 @1.06 %94.0 %0.0 @16.52 %6.1
+1.50 @1.06 %94.6 %0.0 @18.37 %5.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @6.02 %16.6 %0.0 @1.20 %83.4
+2.00 @12.72 %7.9 %17.4 @1.09 %92.1
+2.25 @14.05 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
+2.50 @15.38 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
+2.75 @24.64 %4.1 %0.0 @1.04 %95.9
+3.00 @67.34 %1.5 %5.1 @1.02 %98.5
+3.25 @69.15 %1.5 %0.0 @1.01 %98.6
+3.50 @70.95 %1.4 %0.0 @1.01 %98.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 40.8% 18.0% 4.3% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 17.4% 9.0% 1.9% 0.3% 0.0% 0.0%
2 Gol 4.0% 1.9% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
3 Gol 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Teungueth — Son 5 Maç
G vs Wally Daan (D)
0 - 1
B vs AJEL (E)
0 - 0
B vs Ouakam (D)
0 - 0
G vs HLM (E)
1 - 0
G vs AS Camberene (D)
0 - 1
Stade de Mbour — Son 5 Maç
G vs DSC (D)
0 - 2
B vs Wally Daan (E)
1 - 1
G vs AJEL (D)
0 - 1
B vs Ouakam (E)
0 - 0
B vs HLM (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.