Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 1 • 22.05.2026 — 20:00

Stade de Mbour

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 0.88
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2

Guédiawaye

Elo: 1493
λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade de Mbour - Guédiawaye mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade de Mbour %39.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %27.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade de Mbour xG 1.20
Dengeli
Guédiawaye xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.0
X (Beraberlik) %38.3
2 (Deplasman) %22.7

Çifte Şans 1X: %77.3
Çifte Şans X2: %61.0
Çifte Şans 12: %61.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.3 0.5 Alt: %23.7
1.5 Üst: %44.4 1.5 Alt: %55.6
2.5 Üst: %18.6 2.5 Alt: %81.4
3.5 Üst: %6.3 3.5 Alt: %93.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %27.3
KG Yok %72.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%23.7
1-0
%19.1
1-1
%12.9
0-1
%12.8
2-0
%8.8
2-1
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.8 İY X: %57.9 İY 2: %16.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.2 İY 0.5 Alt: %51.8
İY 1.5 Üst: %14.8 İY 1.5 Alt: %85.2
İY 2.5 Üst: %3.0 İY 2.5 Alt: %97.0
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.85
+
Dep 3.01
=
Toplam 6.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %25.3 8.5 Alt: %74.8
9.5 Üst: %15.5 9.5 Alt: %84.5
10.5 Üst: %8.9 10.5 Alt: %91.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.15 Korner (Ev: 1.77, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %21.1 İY 4.5 Alt: %78.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.9 | Eşit: %14.8 | Dep: %30.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.2
Ev: 9.4 • Dep: 6.8
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.3 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %9.9 21.5 Alt: %90.1
23.5 Şut Üst: %4.2 23.5 Alt: %95.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.4 7.5 Alt: %78.6
8.5 İsabetli Üst: %12.2 8.5 Alt: %87.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guédiawaye
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade de Mbour (-0.25)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Guédiawaye (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.25
%44.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.80
%55.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @7.09 %14.1 %0.0 @1.16 %85.9
-1.25 @6.21 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
-1.00 @5.33 %18.8 %24.9 @1.23 %81.2
-0.75 @3.30 %30.3 %0.0 @1.44 %69.7
-0.50 @2.56 %39.0 %0.0 @1.64 %61.0
-0.25 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
0.0 @1.58 %63.2 %38.3 @2.72 %36.8
+0.25 @1.39 %71.9 %0.0 @3.56 %28.1
+0.50 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
+0.75 @1.19 %84.4 %0.0 @6.40 %15.6
+1.00 @1.08 %92.8 %16.7 @13.96 %7.2
+1.25 @1.07 %93.5 %0.0 @15.37 %6.5
+1.50 @1.06 %94.0 %0.0 @16.77 %6.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
+2.00 @4.00 %25.0 %25.8 @1.33 %75.0
+2.25 @4.70 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
+2.50 @5.39 %18.5 %0.0 @1.23 %81.5
+2.75 @7.57 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
+3.00 @14.01 %7.1 %12.3 @1.08 %92.9
+3.25 @15.00 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
+3.50 @15.98 %6.3 %0.0 @1.07 %93.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 23.7% 12.8% 4.1% 0.8% 0.1% 0.0%
1 Gol 19.1% 12.9% 3.6% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 8.8% 5.3% 1.6% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 2.6% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Stade de Mbour — Son 5 Maç
M vs Teungueth (D)
2 - 0
G vs DSC (D)
0 - 2
B vs Wally Daan (E)
1 - 1
G vs AJEL (D)
0 - 1
B vs Ouakam (E)
0 - 0
Guédiawaye — Son 5 Maç
B vs Ouakam (E)
1 - 1
M vs HLM (D)
2 - 1
B vs AS Camberene (E)
0 - 0
M vs Diambars (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.