Fransa
Ligue 1 •
04.06.2026 — 20:00
Gorée
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 0.71
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stade de Mbour
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 0.64
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gorée - Stade de Mbour mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.71, Dep: 0.64 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gorée %31.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %15.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gorée xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade de Mbour xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.71 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.7
X (Beraberlik)
%40.8
2 (Deplasman)
%27.5
Çifte Şans 1X: %72.5
Çifte Şans X2: %68.3
Çifte Şans 12: %59.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %73.3
0.5 Alt: %26.7
1.5 Üst: %40.1
1.5 Alt: %59.9
2.5 Üst: %15.5
2.5 Alt: %84.5
3.5 Üst: %4.9
3.5 Alt: %95.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.0
KG Yok
%75.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%26.7
1-0
%17.5
0-1
%15.7
1-1
%12.7
2-0
%6.5
0-2
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.1
İY X: %60.3
İY 2: %18.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %45.3
İY 0.5 Alt: %54.8
İY 1.5 Üst: %12.9
İY 1.5 Alt: %87.1
İY 2.5 Üst: %2.4
İY 2.5 Alt: %97.6
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.51
+
Dep
3.1
=
Toplam
6.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %22.2
8.5 Alt: %77.8
9.5 Üst: %13.3
9.5 Alt: %86.7
10.5 Üst: %7.3
10.5 Alt: %92.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.04 Korner (Ev: 1.62, Dep: 1.43)
İY 4.5 Üst: %19.2
İY 4.5 Alt: %80.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.4 |
Eşit: %15.7 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.5
Ev: 8.4 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
5.4
Ev: 3 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %6.9
21.5 Alt: %93.1
23.5 Şut Üst: %2.7
23.5 Alt: %97.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %18.0
7.5 Alt: %82.0
8.5 İsabetli Üst: %9.8
8.5 Alt: %90.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGorée
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade de Mbour
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gorée (0.0)
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %40.8
Stade de Mbour (+0.00)
@2.16
%46.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.49
%40.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.67
%59.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.33 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
| -1.25 | @9.19 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| -1.00 | @8.05 | %12.4 | %22.0 | @1.14 | %87.6 |
| -0.75 | @4.30 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| -0.50 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.25 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %40.8 | @2.16 | %46.4 |
| +0.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +0.50 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +0.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.13 | %19.5 |
| +1.00 | @1.11 | %90.4 | %19.8 | @10.45 | %9.6 |
| +1.25 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.74 | %8.5 |
| +1.50 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @13.02 | %7.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +2.00 | @4.86 | %20.6 | %24.6 | @1.26 | %79.4 |
| +2.25 | @5.65 | %17.7 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
| +2.50 | @6.44 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| +2.75 | @9.28 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| +3.00 | @18.41 | %5.4 | %10.7 | @1.06 | %94.6 |
| +3.25 | @19.51 | %5.1 | %0.0 | @1.05 | %94.9 |
| +3.50 | @20.61 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 26.7% | 15.7% | 5.3% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.5% | 12.7% | 3.8% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 6.5% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.6% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gorée — Son 5 Maç
B
vs Wally Daan (D)
1 - 1
G
vs AJEL (E)
2 - 1
M
vs Ouakam (D)
2 - 0
B
vs HLM (E)
1 - 1
B
vs AS Camberene (D)
0 - 0
Stade de Mbour — Son 5 Maç
M
vs Guédiawaye (E)
0 - 2
M
vs Teungueth (D)
2 - 0
G
vs DSC (D)
0 - 2
B
vs Wally Daan (E)
1 - 1
G
vs AJEL (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.