Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Czech-Republic
4. liga - Divizie A •
30.05.2026 — 19:00
Rokycany
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.32
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Hluboka nad Vltavou
Elo: 1524λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Rokycany - Hluboka nad Vltavou mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.32, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rokycany %46.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %42.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rokycany xG
1.60
Dengeli
Hluboka nad Vltavou xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.8
X (Beraberlik)
%30.3
2 (Deplasman)
%22.9
Çifte Şans 1X: %77.1
Çifte Şans X2: %53.2
Çifte Şans 12: %69.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.5
0.5 Alt: %12.5
1.5 Üst: %64.5
1.5 Alt: %35.5
2.5 Üst: %36.6
2.5 Alt: %63.4
3.5 Üst: %17.3
3.5 Alt: %82.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%42.6
KG Yok
%57.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.3
1-1
%13.8
0-0
%12.5
2-0
%10.0
0-1
%8.8
2-1
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.2
İY X: %48.1
İY 2: %18.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.5
İY 0.5 Alt: %38.5
İY 1.5 Üst: %26.0
İY 1.5 Alt: %74.0
İY 2.5 Üst: %7.5
İY 2.5 Alt: %92.5
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.73
+
Dep
3.53
=
Toplam
8.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.4
8.5 Alt: %55.6
9.5 Üst: %31.7
9.5 Alt: %68.4
10.5 Üst: %21.1
10.5 Alt: %78.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 2.18, Dep: 1.62)
İY 4.5 Üst: %33.2
İY 4.5 Alt: %66.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.5 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %27.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 12.1 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
7.1
Ev: 4.3 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.0
21.5 Alt: %61.0
23.5 Şut Üst: %24.0
23.5 Alt: %76.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.3
7.5 Alt: %57.7
8.5 İsabetli Üst: %29.0
8.5 Alt: %71.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRokycany
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hluboka nad Vltavou
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rokycany (-0.50)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hluboka nad Vltavou (+0.50)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.03
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -1.25 | @3.95 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -1.00 | @3.40 | %29.4 | %24.5 | @1.42 | %70.6 |
| -0.75 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| -0.25 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| 0.0 | @1.49 | %67.0 | %30.4 | @3.03 | %33.0 |
| +0.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.70 | %27.1 |
| +0.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.36 | %23.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.03 | %16.6 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %15.3 | @11.03 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.02 | %8.3 |
| +1.50 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @13.02 | %7.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
| +2.00 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %27.9 | @2.03 | %49.4 |
| +2.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +2.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.57 | %63.5 |
| +2.75 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +3.00 | @4.72 | %21.2 | %19.4 | @1.27 | %78.8 |
| +3.25 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| +3.50 | @5.86 | %17.1 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.5% | 8.8% | 4.1% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 14.3% | 13.8% | 5.4% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.0% | 8.5% | 3.6% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.4% | 3.7% | 1.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.5% | 1.2% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Rokycany — Son 5 Maç
G
vs Křimice (D)
0 - 1
G
vs Hluboka nad Vltavou (D)
1 - 2
B
vs Křimice (E)
1 - 1
G
vs Hluboka nad Vltavou (E)
1 - 0
M
vs Hluboka nad Vltavou (D)
2 - 0
Hluboka nad Vltavou — Son 5 Maç
M
vs Rokycany (E)
1 - 2
M
vs Rokycany (D)
1 - 0
G
vs Rokycany (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | 4. liga - Divizie A | Hluboka nad Vltavou | 1 - 2 | Rokycany |
| 31.05.2025 | 4. liga - Divizie A | Rokycany | 1 - 0 | Hluboka nad Vltavou |
| 02.11.2024 | 4. liga - Divizie A | Hluboka nad Vltavou | 2 - 0 | Rokycany |