Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 2 •
02.11.2026 — 22:45
Reims
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 2.95
CANLI
Sochaux
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Reims - Sochaux mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.95, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Reims %66.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Reims xG
3.11
Dengeli
Sochaux xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.1
X (Beraberlik)
%16.7
2 (Deplasman)
%17.2
Çifte Şans 1X: %82.8
Çifte Şans X2: %33.9
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %94.1
1.5 Alt: %5.9
2.5 Üst: %82.3
2.5 Alt: %17.7
3.5 Üst: %65.3
3.5 Alt: %34.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.6
KG Yok
%25.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.6
3-1
%7.5
2-2
%5.8
3-2
%5.7
1-1
%5.5
4-1
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.6
İY X: %30.8
İY 2: %18.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.6
İY 0.5 Alt: %14.4
İY 1.5 Üst: %60.2
İY 1.5 Alt: %39.8
İY 2.5 Üst: %31.9
İY 2.5 Alt: %68.1
İY 3.5 Üst: %13.5
İY 3.5 Alt: %86.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.02
+
Dep
5.01
=
Toplam
13.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.1
8.5 Alt: %9.9
9.5 Üst: %83.6
9.5 Alt: %16.4
10.5 Üst: %75.0
10.5 Alt: %25.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.99 Korner (Ev: 3.69, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %71.4
İY 4.5 Alt: %28.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.7 |
Eşit: %8.0 |
Dep: %16.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.5
Ev: 22 • Dep: 12.5
İsabetli Şut
12.1
Ev: 7.8 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.5
23.5 Alt: %2.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.6
7.5 Alt: %8.4
8.5 İsabetli Üst: %85.3
8.5 Alt: %14.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiReims
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sochaux
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Reims (-1.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sochaux (+1.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %20.8
+4.00 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -1.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -1.00 | @1.84 | %54.3 | %20.5 | @2.19 | %45.7 |
| -0.75 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| -0.50 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| -0.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| 0.0 | @1.29 | %77.8 | %18.2 | @4.50 | %22.2 |
| +0.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
| +0.50 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +0.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.30 | %13.7 |
| +1.00 | @1.10 | %91.3 | %10.4 | @11.52 | %8.7 |
| +1.25 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.19 | %8.2 |
| +1.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.86 | %7.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.69 | %6.8 |
| +2.00 | @1.08 | %92.7 | %12.8 | @13.69 | %7.3 |
| +2.25 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.32 | %13.7 |
| +2.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +2.75 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +3.00 | @1.31 | %76.4 | %18.5 | @4.24 | %23.6 |
| +3.25 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +3.50 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 1.5% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.2% | 6.0% | 4.3% | 2.2% | 0.8% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.4% | 8.2% | 6.3% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 5.3% | 8.1% | 6.2% | 3.2% | 1.2% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.9% | 6.0% | 4.6% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 2.3% | 3.5% | 2.7% | 1.4% | 0.5% | 0.2% |
Reims — Son 5 Maç
B
vs Boulogne (D)
1 - 1
G
vs Dijon (E)
4 - 2
B
vs Nantes (D)
0 - 0
Sochaux — Son 5 Maç
M
vs Annecy (E)
1 - 3
M
vs Metz (D)
3 - 2
B
vs Boulogne (E)
1 - 1
M
vs Chateauroux (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.