Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 2 •
02.11.2026 — 22:45
Red Star FC 93
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.12
CANLI
Nancy
Elo: 1512λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Red Star FC 93 - Nancy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nancy %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Red Star FC 93 xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nancy xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.6
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%54.5
Çifte Şans 1X: %45.5
Çifte Şans X2: %78.5
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2
0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %57.8
2.5 Alt: %42.2
3.5 Üst: %35.4
3.5 Alt: %64.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.0
KG Yok
%42.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.2
1-2
%9.9
0-2
%8.8
0-1
%8.5
1-3
%6.2
2-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %39.9
İY 2: %40.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3
İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %39.9
İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.4
İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.33
+
Dep
5.78
=
Toplam
10.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.0
8.5 Alt: %32.0
9.5 Üst: %55.6
9.5 Alt: %44.4
10.5 Üst: %43.1
10.5 Alt: %56.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.65 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %49.6
İY 4.5 Alt: %50.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %26.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %61.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 10.9 • Dep: 14.7
İsabetli Şut
8.9
Ev: 3.9 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.7
21.5 Alt: %21.3
23.5 Şut Üst: %65.0
23.5 Alt: %35.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6
7.5 Alt: %33.5
8.5 İsabetli Üst: %53.3
8.5 Alt: %46.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRed Star FC 93
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nancy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Red Star FC 93 (+0.75)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nancy (-0.75)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.77 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.25 | @10.99 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %90.9 |
| -1.00 | @10.21 | %9.8 | %13.3 | @1.11 | %90.2 |
| -0.75 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -0.50 | @4.60 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.25 | @4.04 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| 0.0 | @3.48 | %28.7 | %24.3 | @1.40 | %71.3 |
| +0.25 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +0.50 | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +0.75 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| +1.00 | @1.68 | %59.7 | %22.9 | @2.48 | %40.3 |
| +1.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +1.50 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +2.00 | @1.34 | %74.8 | %23.5 | @3.97 | %25.2 |
| +2.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.2 |
| +2.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +2.75 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +3.00 | @2.24 | %44.7 | %22.7 | @1.81 | %55.3 |
| +3.25 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.1 |
| +3.50 | @2.90 | %34.5 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.8% | 8.7% | 8.9% | 5.6% | 2.6% | 1.0% |
| 1 Gol | 4.8% | 11.4% | 10.0% | 6.3% | 3.0% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.1% | 5.9% | 5.6% | 3.5% | 1.7% | 0.6% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.2% | 2.1% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Red Star FC 93 — Son 5 Maç
M
vs Montpellier (D)
2 - 1
M
vs Saint-Etienne (E)
0 - 1
G
vs Clermont (D)
2 - 3
Nancy — Son 5 Maç
G
vs Stade Lavallois (E)
1 - 0
G
vs Annecy (D)
1 - 2
G
vs Guingamp (E)
1 - 0
G
vs Rodez (D)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.