Maç Listesine Dön
Fransa Ligue 2 • 02.11.2026 — 22:45

Red Star FC 93

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 1.12
CANLI

Nancy

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Red Star FC 93 - Nancy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nancy %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Red Star FC 93 xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nancy xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.6
X (Beraberlik) %24.0
2 (Deplasman) %54.5

Çifte Şans 1X: %45.5
Çifte Şans X2: %78.5
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.2 0.5 Alt: %5.8
1.5 Üst: %81.0 1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %57.8 2.5 Alt: %42.2
3.5 Üst: %35.4 3.5 Alt: %64.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.0
KG Yok %42.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.2
1-2
%9.9
0-2
%8.8
0-1
%8.5
1-3
%6.2
2-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7 İY X: %39.9 İY 2: %40.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.3 İY 0.5 Alt: %26.7
İY 1.5 Üst: %39.9 İY 1.5 Alt: %60.1
İY 2.5 Üst: %15.4 İY 2.5 Alt: %84.6
İY 3.5 Üst: %4.7 İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.33
+
Dep 5.78
=
Toplam 10.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.0 8.5 Alt: %32.0
9.5 Üst: %55.6 9.5 Alt: %44.4
10.5 Üst: %43.1 10.5 Alt: %56.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.65 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %49.6 İY 4.5 Alt: %50.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.9 | Eşit: %11.5 | Dep: %61.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.6
Ev: 10.9 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 8.9
Ev: 3.9 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.7 21.5 Alt: %21.3
23.5 Şut Üst: %65.0 23.5 Alt: %35.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.6 7.5 Alt: %33.5
8.5 İsabetli Üst: %53.3 8.5 Alt: %46.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Red Star FC 93
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nancy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Red Star FC 93 (+0.75)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nancy (-0.75)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.77 %8.5 %0.0 @1.09 %91.5
-1.25 @10.99 %9.1 %0.0 @1.10 %90.9
-1.00 @10.21 %9.8 %13.3 @1.11 %90.2
-0.75 @6.18 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
-0.50 @4.60 %21.8 %0.0 @1.28 %78.3
-0.25 @4.04 %24.8 %0.0 @1.33 %75.3
0.0 @3.48 %28.7 %24.3 @1.40 %71.3
+0.25 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
+0.50 @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %54.0
+0.75 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
+1.00 @1.68 %59.7 %22.9 @2.48 %40.3
+1.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+1.50 @1.45 %68.9 %0.0 @3.22 %31.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.28 %78.1 %0.0 @4.57 %21.9
+2.00 @1.34 %74.8 %23.5 @3.97 %25.2
+2.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.2
+2.50 @1.75 %57.2 %0.0 @2.34 %42.8
+2.75 Ana Hat @1.93 %51.8 %0.0 @2.07 %48.2
+3.00 @2.24 %44.7 %22.7 @1.81 %55.3
+3.25 @2.57 %39.0 %0.0 @1.64 %61.1
+3.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.8% 8.7% 8.9% 5.6% 2.6% 1.0%
1 Gol 4.8% 11.4% 10.0% 6.3% 3.0% 1.1%
2 Gol 3.1% 5.9% 5.6% 3.5% 1.7% 0.6%
3 Gol 1.2% 2.2% 2.1% 1.3% 0.6% 0.2%
4 Gol 0.3% 0.6% 0.6% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Red Star FC 93 — Son 5 Maç
M vs Montpellier (D)
2 - 1
M vs Saint-Etienne (E)
0 - 1
G vs Clermont (D)
2 - 3
Nancy — Son 5 Maç
G vs Stade Lavallois (E)
1 - 0
G vs Annecy (D)
1 - 2
G vs Guingamp (E)
1 - 0
G vs Rodez (D)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.