Maç Listesine Dön
Spain Primera División RFEF - Group 2 • 02.11.2026 — 22:30

Huesca

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.96
CANLI

Gimnastic

Elo: 1491
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Huesca - Gimnastic mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.96, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Huesca %65.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Huesca xG 2.31
Dengeli
Gimnastic xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.8
X (Beraberlik) %22.0
2 (Deplasman) %12.2

Çifte Şans 1X: %87.8
Çifte Şans X2: %34.2
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.5 1.5 Alt: %24.5
2.5 Üst: %50.2 2.5 Alt: %49.9
3.5 Üst: %28.1 3.5 Alt: %71.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %44.9
KG Yok %55.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%13.1
1-0
%12.7
1-1
%10.4
2-1
%9.5
3-0
%8.6
0-0
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.0 İY X: %40.5 İY 2: %12.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4 İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.02
+
Dep 3.27
=
Toplam 9.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.2 8.5 Alt: %41.8
9.5 Üst: %45.1 9.5 Alt: %54.9
10.5 Üst: %32.9 10.5 Alt: %67.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.77, Dep: 1.51)
İY 4.5 Üst: %42.5 İY 4.5 Alt: %57.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.1 | Eşit: %9.0 | Dep: %14.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.6
Ev: 16 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.7 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.4 21.5 Alt: %34.6
23.5 Şut Üst: %49.1 23.5 Alt: %50.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6 7.5 Alt: %41.5
8.5 İsabetli Üst: %44.7 8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Huesca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gimnastic
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Huesca (-1.00)
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %25.1
Gimnastic (+1.00)
@2.16
%46.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.49 %40.2 %0.0 @1.67 %59.8
-1.25 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
-1.00 Ana Hat @1.86 %53.7 %25.1 @2.16 %46.3
-0.75 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
-0.50 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
-0.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
0.0 @1.19 %84.1 %22.4 @6.29 %15.9
+0.25 @1.16 %86.1 %0.0 @7.20 %13.9
+0.50 @1.14 %87.7 %0.0 @8.10 %12.3
+0.75 @1.09 %91.7 %0.0 @12.02 %8.3
+1.00 @1.04 %96.1 %8.8 @25.62 %3.9
+1.25 @1.04 %96.3 %0.0 @26.85 %3.7
+1.50 @1.04 %96.4 %0.0 @28.09 %3.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
+2.00 @1.50 %66.5 %25.7 @2.98 %33.5
+2.25 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.50 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
+3.00 @2.87 %34.8 %22.3 @1.53 %65.2
+3.25 @3.29 %30.4 %0.0 @1.44 %69.6
+3.50 @3.70 %27.0 %0.0 @1.37 %73.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 4.3% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.9% 10.6% 3.6% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 13.3% 9.6% 3.5% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.7% 6.3% 2.3% 0.5% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.3% 3.1% 1.1% 0.3% 0.0% 0.0%
5 Gol 1.7% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Huesca — Son 5 Maç
G vs Peña Sport (D)
1 - 5
B vs Antequera (E)
1 - 1
B vs Real Jaén (D)
2 - 2
G vs Barbastro (E)
1 - 0
Gimnastic — Son 5 Maç
M vs Real Murcia (D)
2 - 0
G vs Algeciras (E)
4 - 2
M vs Espanyol II (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.