Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
02.11.2026 — 22:00
Heracles
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.62
CANLI
FC Oss
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Heracles - FC Oss mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.62, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Heracles %75.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Heracles xG
2.75
Dengeli
FC Oss xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.5
X (Beraberlik)
%15.8
2 (Deplasman)
%8.7
Çifte Şans 1X: %91.3
Çifte Şans X2: %24.5
Çifte Şans 12: %84.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.2
1.5 Alt: %13.8
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.8
3.5 Alt: %55.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.0
KG Yok
%48.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%11.1
3-0
%9.7
2-1
%9.0
1-0
%8.0
3-1
%7.9
1-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.0
İY X: %33.2
İY 2: %10.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.8
İY 0.5 Alt: %22.2
İY 1.5 Üst: %46.0
İY 1.5 Alt: %54.0
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.5
İY 3.5 Alt: %93.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.36
+
Dep
3.46
=
Toplam
10.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.1
8.5 Alt: %24.9
9.5 Üst: %63.9
9.5 Alt: %36.1
10.5 Üst: %51.8
10.5 Alt: %48.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.98 Korner (Ev: 3.38, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %55.5
İY 4.5 Alt: %44.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %85.2 |
Eşit: %6.2 |
Dep: %8.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 20 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
9.9
Ev: 7.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.9
21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.7
23.5 Alt: %19.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.1
7.5 Alt: %22.9
8.5 İsabetli Üst: %65.6
8.5 Alt: %34.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHeracles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Oss
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Heracles (-1.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Oss (+1.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.90
%52.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| -1.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| -1.00 | @1.49 | %67.1 | %21.9 | @3.03 | %33.0 |
| -0.75 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| -0.50 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| -0.25 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| 0.0 | @1.12 | %89.1 | %16.6 | @9.13 | %11.0 |
| +0.25 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @10.04 | %10.0 |
| +0.50 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.95 | %9.1 |
| +0.75 | @1.07 | %93.9 | %0.0 | @16.31 | %6.1 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %6.4 | @34.14 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.30 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @36.47 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.16 | %16.2 |
| +2.00 | @1.22 | %81.7 | %20.6 | @5.45 | %18.3 |
| +2.25 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +2.50 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.75 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +3.00 | @1.84 | %54.4 | %22.9 | @2.19 | %45.6 |
| +3.25 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +3.50 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 2.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 8.4% | 7.8% | 2.9% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 11.7% | 9.5% | 3.8% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.2% | 8.3% | 3.4% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.7% | 5.4% | 2.2% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 3.5% | 2.8% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Heracles — Son 5 Maç
B
vs NAC Breda (D)
1 - 1
G
vs MVV Maastricht (D)
1 - 5
G
vs RKC Waalwijk (E)
3 - 0
B
vs Helmond Sport (D)
2 - 2
G
vs Vitesse (E)
2 - 0
FC Oss — Son 5 Maç
B
vs Ajax II (E)
3 - 3
B
vs Jong Ajax (E)
3 - 3
M
vs Den Bosch (D)
2 - 1
G
vs Helmond Sport (E)
3 - 1
G
vs MVV Maastricht (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.