Maç Listesine Dön
Hollanda Eerste Divisie • 02.11.2026 — 22:00

Heracles

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 2.53
VS
Başlamadı

FC Oss

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Heracles - FC Oss mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.52, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Heracles %71.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Heracles xG 2.71
Dengeli
FC Oss xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %71.0
X (Beraberlik) %17.5
2 (Deplasman) %11.5

Çifte Şans 1X: %88.5
Çifte Şans X2: %29.0
Çifte Şans 12: %82.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.2 0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.6 1.5 Alt: %13.4
2.5 Üst: %67.3 2.5 Alt: %32.7
3.5 Üst: %45.7 3.5 Alt: %54.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.9
KG Yok %43.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%9.9
2-1
%9.4
3-0
%8.3
1-1
%8.0
3-1
%7.9
1-0
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.7 İY X: %34.2 İY 2: %13.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.1 İY 0.5 Alt: %21.9
İY 1.5 Üst: %46.7 İY 1.5 Alt: %53.3
İY 2.5 Üst: %20.2 İY 2.5 Alt: %79.8
İY 3.5 Üst: %6.8 İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.16
+
Dep 3.76
=
Toplam 10.92
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.1 8.5 Alt: %23.9
9.5 Üst: %65.1 9.5 Alt: %34.9
10.5 Üst: %53.0 10.5 Alt: %47.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.02 Korner (Ev: 3.29, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %56.4 İY 4.5 Alt: %43.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %81.2 | Eşit: %7.3 | Dep: %11.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.4
Ev: 19.4 • Dep: 9
İsabetli Şut 10
Ev: 6.9 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.7 21.5 Alt: %9.4
23.5 Şut Üst: %82.0 23.5 Alt: %18.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.8 7.5 Alt: %22.2
8.5 İsabetli Üst: %66.5 8.5 Alt: %33.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Heracles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Oss
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Heracles (-1.50)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Oss (+1.50)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.10 %47.6 %0.0 @1.91 %52.4
-1.25 @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
-1.00 @1.64 %61.1 %22.2 @2.57 %38.9
-0.75 @1.52 %66.0 %0.0 @2.94 %34.0
-0.50 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
-0.25 @1.30 %76.8 %0.0 @4.31 %23.2
0.0 @1.17 %85.4 %18.3 @6.83 %14.6
+0.25 @1.15 %86.8 %0.0 @7.59 %13.2
+0.50 @1.14 %88.0 %0.0 @8.36 %12.0
+0.75 @1.09 %91.7 %0.0 @12.02 %8.3
+1.00 @1.05 %95.7 %8.0 @22.99 %4.4
+1.25 @1.04 %95.8 %0.0 @23.99 %4.2
+1.50 @1.04 %96.0 %0.0 @24.98 %4.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.18 %84.5 %0.0 @6.45 %15.5
+2.00 @1.21 %82.5 %20.2 @5.72 %17.5
+2.25 @1.36 %73.3 %0.0 @3.74 %26.7
+2.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
+2.75 @1.63 %61.5 %0.0 @2.60 %38.5
+3.00 @1.79 %55.9 %22.7 @2.27 %44.1
+3.25 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.3
+3.50 @2.31 %43.2 %0.0 @1.76 %56.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.8% 2.5% 1.5% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 7.6% 8.4% 3.7% 1.2% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.4% 9.8% 4.6% 1.5% 0.3% 0.1%
3 Gol 8.7% 8.3% 3.9% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 5.5% 5.2% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 2.8% 2.6% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0%
Heracles — Son 5 Maç
B vs NAC Breda (D)
1 - 1
G vs MVV Maastricht (D)
1 - 5
G vs RKC Waalwijk (E)
3 - 0
B vs Helmond Sport (D)
2 - 2
G vs Jong Utrecht (D)
1 - 6
FC Oss — Son 5 Maç
B vs Ajax II (E)
3 - 3
M vs Den Bosch (D)
2 - 1
G vs Helmond Sport (E)
3 - 1
G vs MVV Maastricht (E)
4 - 1
G vs Dordrecht (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.