Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Israel
Liga Alef •
02.11.2026 — 21:50
Maccabi Ashdod
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 0.96
CANLI
Hapoel Ramat HaSharon
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Maccabi Ashdod - Hapoel Ramat HaSharon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Maccabi Ashdod %35.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Maccabi Ashdod xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Hapoel Ramat HaSharon xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.95 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.0
X (Beraberlik)
%34.6
2 (Deplasman)
%30.5
Çifte Şans 1X: %69.5
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %65.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.9
0.5 Alt: %17.1
1.5 Üst: %55.5
1.5 Alt: %44.5
2.5 Üst: %27.6
2.5 Alt: %72.4
3.5 Üst: %11.3
3.5 Alt: %88.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.8
KG Yok
%63.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.1
1-1
%14.4
1-0
%14.4
0-1
%13.0
2-0
%7.3
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.9
İY X: %52.8
İY 2: %22.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.5
İY 0.5 Alt: %44.5
İY 1.5 Üst: %20.5
İY 1.5 Alt: %79.5
İY 2.5 Üst: %5.1
İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %1.0
İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4
+
Dep
3.59
=
Toplam
7.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.1
8.5 Alt: %64.9
9.5 Üst: %23.5
9.5 Alt: %76.5
10.5 Üst: %14.6
10.5 Alt: %85.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 1.84, Dep: 1.65)
İY 4.5 Üst: %27.4
İY 4.5 Alt: %72.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.5 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %36.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.4
Ev: 9.9 • Dep: 8.5
İsabetli Şut
6.4
Ev: 3.5 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.7
21.5 Alt: %77.4
23.5 Şut Üst: %11.8
23.5 Alt: %88.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.6
7.5 Alt: %68.4
8.5 İsabetli Üst: %19.9
8.5 Alt: %80.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMaccabi Ashdod
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hapoel Ramat HaSharon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Maccabi Ashdod (0.0)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %34.6
Hapoel Ramat HaSharon (+0.00)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.56 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.25 | @6.74 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @5.92 | %16.9 | %21.7 | @1.20 | %83.1 |
| -0.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| -0.50 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| -0.25 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %34.6 | @2.15 | %46.6 |
| +0.25 | @1.58 | %63.2 | %0.0 | @2.72 | %36.8 |
| +0.50 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +0.75 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +1.00 | @1.15 | %86.7 | %19.8 | @7.49 | %13.3 |
| +1.25 | @1.13 | %88.1 | %0.0 | @8.42 | %11.9 |
| +1.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.34 | %10.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +2.00 | @2.61 | %38.3 | %27.9 | @1.62 | %61.7 |
| +2.25 | @3.12 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| +2.50 | @3.62 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
| +2.75 | @4.73 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| +3.00 | @7.44 | %13.4 | %16.4 | @1.16 | %86.6 |
| +3.25 | @8.17 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| +3.50 | @8.90 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.1% | 13.0% | 6.1% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.4% | 14.4% | 5.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.3% | 6.4% | 2.8% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Maccabi Ashdod — Son 5 Maç
G
vs Kfar Saba 1928 (D)
1 - 3
M
vs Shimshon Tel Aviv (E)
0 - 1
G
vs Holon Yermiyahu (E)
2 - 0
Hapoel Ramat HaSharon — Son 5 Maç
G
vs Kfar Saba 1928 (D)
0 - 1
G
vs Shimshon Tel Aviv (D)
1 - 2
B
vs Holon Yermiyahu (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.