Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Gaúcho - 3 •
02.11.2026 — 21:00
Cruz A.
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 1.79
CANLI
Farroupilha
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%72
Cruz A. - Farroupilha mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Cruz A. %53.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cruz A. xG
2.00
Dengeli
Farroupilha xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.1
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%22.0
Çifte Şans 1X: %78.0
Çifte Şans X2: %46.9
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.6
1.5 Üst: %78.8
1.5 Alt: %21.2
2.5 Üst: %54.6
2.5 Alt: %45.4
3.5 Üst: %32.3
3.5 Alt: %67.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.8
KG Yok
%44.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.8
2-1
%9.8
1-0
%9.4
2-0
%9.1
0-0
%6.5
1-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.2
İY X: %41.1
İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.6
İY 0.5 Alt: %28.4
İY 1.5 Üst: %37.7
İY 1.5 Alt: %62.3
İY 2.5 Üst: %13.9
İY 2.5 Alt: %86.1
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.68
+
Dep
4.04
=
Toplam
9.72
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.4
8.5 Alt: %36.6
9.5 Üst: %50.6
9.5 Alt: %49.4
10.5 Üst: %38.2
10.5 Alt: %61.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.47 Korner (Ev: 2.61, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %46.2
İY 4.5 Alt: %53.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.2 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %24.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.7
Ev: 14.9 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
8.7
Ev: 5.3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.4
21.5 Alt: %26.6
23.5 Şut Üst: %58.3
23.5 Alt: %41.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.5
7.5 Alt: %36.5
8.5 İsabetli Üst: %49.9
8.5 Alt: %50.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCruz A.
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Farroupilha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cruz A. (-0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Farroupilha (+0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.25 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -1.00 | @2.60 | %38.5 | %23.1 | @1.63 | %61.5 |
| -0.75 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| -0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.3 |
| -0.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| 0.0 | @1.42 | %70.4 | %25.2 | @3.38 | %29.6 |
| +0.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +0.50 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.1 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.08 | %16.4 |
| +1.00 | @1.11 | %90.2 | %13.6 | @10.15 | %9.9 |
| +1.25 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @10.95 | %9.1 |
| +1.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.75 | %8.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +2.00 | @1.40 | %71.6 | %24.5 | @3.53 | %28.4 |
| +2.25 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +2.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +2.75 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +3.00 | @2.46 | %40.7 | %22.6 | @1.69 | %59.3 |
| +3.25 | @2.81 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| +3.50 | @3.17 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 5.4% | 3.4% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.5% | 11.9% | 6.0% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.9% | 5.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.5% | 5.9% | 3.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.6% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Cruz A. — Son 5 Maç
G
vs Panambi (E)
2 - 0
M
vs FBC Riograndense RS (D)
1 - 0
B
vs Futebol Com Vida (E)
0 - 0
G
vs SC Rio Grande (E)
4 - 0
M
vs Farroupilha (D)
2 - 1
Farroupilha — Son 5 Maç
G
vs FBC Riograndense RS (E)
1 - 0
B
vs Panambi (D)
2 - 2
G
vs SC Rio Grande (E)
2 - 1
M
vs Real Sport Club (D)
4 - 0
G
vs Cruz A. (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Gaúcho - 3 | Farroupilha | 2 - 1 | Cruz A. |