Cyprus
1. Division •
02.11.2026 — 21:00
Kongsvinger
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 2.88
CANLI
Stabaek
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%90
Kongsvinger - Stabaek mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kongsvinger %70.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kongsvinger xG
3.11
Dengeli
Stabaek xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%70.8
X (Beraberlik)
%16.1
2 (Deplasman)
%13.1
Çifte Şans 1X: %86.9
Çifte Şans X2: %29.2
Çifte Şans 12: %83.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.7
2.5 Alt: %22.4
3.5 Üst: %58.6
3.5 Alt: %41.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.2
KG Yok
%32.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.4
3-1
%8.1
2-0
%6.8
3-0
%6.6
1-1
%6.3
4-1
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %53.6
İY X: %31.3
İY 2: %15.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.2
İY 0.5 Alt: %16.8
İY 1.5 Üst: %55.5
İY 1.5 Alt: %44.5
İY 2.5 Üst: %27.5
İY 2.5 Alt: %72.6
İY 3.5 Üst: %10.7
İY 3.5 Alt: %89.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.87
+
Dep
4.36
=
Toplam
12.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.0
8.5 Alt: %14.0
9.5 Üst: %77.8
9.5 Alt: %22.2
10.5 Üst: %67.7
10.5 Alt: %32.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.63 Korner (Ev: 3.62, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %66.2
İY 4.5 Alt: %33.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.6 |
Eşit: %7.1 |
Dep: %12.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.3
Ev: 21.6 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
11.3
Ev: 7.7 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.7
21.5 Alt: %2.3
23.5 Şut Üst: %94.4
23.5 Alt: %5.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.7
7.5 Alt: %12.3
8.5 İsabetli Üst: %79.7
8.5 Alt: %20.3
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %33.4| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 Değerli Bahis | 1,73 | %45.6 | %70.8 | +22.5% | +25.2% | Kasanın %5.0'i |
| MS X | 3,90 | %16.1 | %16.1 | -37.3% | -0.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 2,00 | %38.3 | %13.1 | -73.7% | -25.2% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 2,15 | %43.0 | %77.7 | +67.0% | +34.7% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,62 | %57.0 | %22.4 | -63.8% | -34.7% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 2,50 | %36.6 | %67.2 | +68.0% | +30.6% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,44 | %63.5 | %32.8 | -52.8% | -30.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: KG Var (@2,50)
+68.0% EV
Matematiksel Avantaj: +30.6%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKongsvinger
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stabaek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kongsvinger (-1.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stabaek (+1.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -1.25 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| -1.00 | @1.65 | %60.5 | %20.9 | @2.53 | %39.5 |
| -0.75 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| -0.50 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| -0.25 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| 0.0 | @1.20 | %83.1 | %17.3 | @5.92 | %16.9 |
| +0.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.54 | %15.3 |
| +0.50 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.16 | %14.0 |
| +0.75 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.92 | %10.1 |
| +1.00 | @1.06 | %94.2 | %8.6 | @17.16 | %5.8 |
| +1.25 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.97 | %5.6 |
| +1.50 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.78 | %5.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.73 | %9.3 |
| +2.00 | @1.11 | %89.8 | %15.5 | @9.83 | %10.2 |
| +2.25 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
| +2.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.16 | %24.1 |
| +2.75 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.73 | %26.8 |
| +3.00 | @1.43 | %69.7 | %20.5 | @3.30 | %30.3 |
| +3.25 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +3.50 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.2% | 1.7% | 1.3% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.6% | 6.8% | 3.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.4% | 9.0% | 5.6% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 7.1% | 8.7% | 5.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 5.1% | 6.2% | 3.8% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.9% | 3.6% | 2.2% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
Kongsvinger — Son 5 Maç
M
vs Pors Grenland (D)
3 - 1
M
vs Sogndal (D)
3 - 1
G
vs Sandnes ULF (E)
4 - 0
M
vs Stromsgodset (D)
5 - 1
G
vs Ranheim (E)
6 - 2
Stabaek — Son 5 Maç
G
vs ODD Ballklubb (E)
2 - 0
G
vs Asane (D)
0 - 1
G
vs Sandnes ULF (E)
4 - 1
B
vs Strommen (E)
2 - 2
M
vs Haugesund (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 1. Division | Stabaek | 2 - 0 | Kongsvinger |
| 21.03.2026 | Friendlies Clubs | Stabaek | 2 - 3 | Kongsvinger |
| 10.08.2025 | 1. Division | Kongsvinger | 2 - 1 | Stabaek |
| 31.05.2025 | 1. Division | Stabaek | 2 - 2 | Kongsvinger |
| 23.03.2025 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 0 | Stabaek |
| 21.10.2024 | 1. Division | Kongsvinger | 1 - 3 | Stabaek |
| 04.05.2024 | 1. Division | Stabaek | 5 - 0 | Kongsvinger |
| 25.03.2023 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 1 | Stabaek |